Gezinszoektocht 5+
Op zoek naar de vreemde Langeman bij het Stadsmus in Hasselt, het leukste uitje voor het hele gezin!
Stadsmus brengt verhalen tot leven in het museum, maar in het Stadsmuseum zit ook iemand verstopt.. Wie zal dat zijn? Het museum is het perfecte uitje voor jong én oud!
De Langeman heeft zich verstopt in het museum. Wie is hij? Hoe ziet hij eruit? En waarom heeft hij zich verstopt? Kun jij hem ontdekken!? Luister naar verhalen over deze vreemde man en speur naar collectiestukken die iets met hem te maken hebben.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Hapje eten met kids!? Kidsproof Zuid-Limburg heeft de leukste toegankelijke restaurantjes voor je op een rijtje gezet!
Het Stadsmus
Guido Gezellestraat 2
3500 Hasselt
Prijs
Basistarief: €1Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Uitagenda Kidsproof
Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!
MergelRijk Valkenburg
Bezoek deze grotten voor een tof ondergrondse uitje! Bezoek DinoRijk, de 3D grotschilderingen & atelier
BloteVoetenPark
Beleef de natuur met al je zintuigen in het BloteVoetenPark in BrunssumBlogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes met kinderen waar je zelf kunt relaxen
Soms, heb je geen zin om mee te spelen. Ben je gewoon even moe en wil je tijd voor jezelf. Met deze uitjes kun je zelf relaxen.
Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg
Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.
Gratis uitjes in de natuur in Zuid-Limburg
Op zoek naar leuke, gratis uitjes in de natuur waar je met kinderen écht blij van wordt? Goed nieuws: je hoeft helemaal geen entree te betalen om een geweldige dag buiten te hebben.