Buitenverblijf Huiskenshof
Gelegen in de Zuid-Limburgse Heuvels, het geweldig leuke en mooi Huiskenshof.
Zuid Limburg is een heerlijke plek om met je gezin naar toe te gaan. En wanneer je op zoek bent naar een fijne plek om te overnachten met je kinderen is het goed toeven bij Huiskenshof. Het ligt in het mooie Limburgse Heuvelland en omvat vier gastenverblijven. Een tinyhouse, het Bakhuis en drie woningen aan de binnenplaats: het Koetshuis, de Koestal en de Schuur. Huiskenshof is een eeuwenoude Limburgse carréboerderij met prachtige vergezichten, bereikbaar via een klassieke onverharde oprijlaan!
Het originele bakhuis of wachtershuisje, de stallen en schuur zijn gerenoveerd tot 4 unieke, hippe, stijlvolle en kidsproof gastenverblijven. De woningen zijn geschikt voor 2- 6 gasten. Ieder vakantiehuis beschikt over een volledig ingerichte keuken, badkamer(s), privé terras met BBQ. Rondom de hoeve vindt je groene weides met trampolines en speeltoestellen. Huiskenshof is ook uitermate geschikt voor grote gezelschappen of families, in totaal kunnen we 20 gasten ontvangen. En ze hebben NETFLIX, dat is helemaal lekker.
De charme van het platteland, het buiten verblijven met tóch alle luxe, de historische gebouwen, de omgeving en de steden Heerlen, Maastricht, Aken, Valkenburg en Luik dichtbij maken je verblijf compleet!
Om te reserveren ga je naar de website via de roze websitebutton.
TIP: En natuurlijk kun je op onze eropuitpagina nog steeds heel veel fijne eropuit-tips vinden voor het hele jaar door!
Huiskenshof
Putweg 45a
6343 PD Klimmen
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Meivakantie bij Rederij Stiphout
Stap deze meivakantie aan boord bij Rederij Stiphout en bewonder Maastricht vanaf het water!
Klimmen in de meivakantie
Kom je deze meivakantie ook lekker naar buiten en klimmen bij Fun Forest Venlo?
MergelRijk Valkenburg
Bezoek deze grotten voor een tof ondergrondse uitje! Bezoek DinoRijk, de 3D grotschilderingen & atelierBlogs & inspiratie
Alle blogs
Een meivakantie vol gezinsuitjes in Zuid-Limburg!
Wat hebben onze kids er zin in: heerlijk 2 weken vrij! Maar wat gaan jullie allemaal doen? Er zijn volop activiteiten in Zuid-Limburg, dus aan keuze geen gebrek! Van sportieve uitjes tot interactieve musea: er is van alles te doen!
Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Zuid-Limburg?
Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!
Ontdek Maastricht vanaf het water
Toerist in eigen stad, de regio ontdekken vanaf het water of op zoek naar een tof uitje voor de lange weekenden? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Wij hebben de leukste tips voor je op een rij gezet!