Mini-Golf Kattevennen
Daag je familie uit voor een potje Mini-Golf op de Kattevennen!
Het minigolfterrein van Kattevennen ligt tegen een helling en telt 18 holes. Pretgarantie verzekerd dus voor jong én oud. Wie ga jij uitdagen?
Het is geopend van april t/m september. In de zomermaanden ook nog eens extra lang open in de avonduren!
Kijk voor meer informatie op de website via de roze websitebutton.
TIP: Neem ook eens een kijkje op onze kidsproof clubjespagina!
Kattevennen-Cosmodrome
Planetariumweg 18
3600 Genk
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor actuele openingstijdenPrijs
Enkel minigolf:Volwassenen: €4,00 pp
Kinderen tot 12 jaar: €3,50 pp
Groepen (+10 personen): €3,00 pp
Schoolgroepen: €2,50 pp
Combinatiepakket Cosmodrome en minigolf (enkel mogelijk tijdens de openingsuren van de minigolf)
Volwassenen: €10,00 pp
Kind: €9,00 pp
Gezin: €32,50
Groepen volwassenen (vanaf 25 personen): €9,00 pp
Schoolgroepen: €6,00 pp
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
Waterpret in Zuid-Limburg voor kids
Zuid-Limburg is dé plek om af te koelen op warme dagen! Van spetterende waterparken tot kano-avonturen en kindvriendelijke strandjes – voor elk gezin is er wat wils. In deze lijst vind je de leukste wateractiviteiten in en rondom Zuid-Limburg waar kinderen zich eindeloos kunnen vermaken.
Zwemmen in natuurwater
Wil je lekker zwemmen in natuurwater? Wij vonden de leukste plekjes voor jou!