Kleur het Kopje
Een keramiekstudio waar kids hun creativiteit kwijt kunnen!
Kleur het Kopje is dé plek waar kinderen lekker hun creativiteit kunnen loslaten!
De keramiekstudio van Kleur het Kopje is een leuke plek waar kids op locatie lekker kunnen schilderen. Zo zijn er verschillende voorwerpen waar de kinderen leuke schilderingen op kunnen maken. Ideaal als kadootje, maar ook zeker leuk om gewoon te doen als activiteit. Leuk voor alle kids die van schilderen houden en ook tof voor de allerkleinsten!
Meer weten over Kleur het Kopje? Klik dan op de roze websitebutton!
TIP: kijk in onze uitagenda voor leuke opkomende uitjes bij jou in de buurt!
Kleur het Kopje
Mariastraat 11
6211 EP Maastricht
Openingstijden
zie roze websitebutton
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Zomervakantie favorieten in Zuid-Limburg!
Whoopwhoop, zomervakantie in zicht! Met dat mooie weer willen de kids er vast eens lekker op uit. Plannen maar! Onder de grond, in de bomen of met beide benen op de grond. Bewonder voorstellingen op sprookjesachtige locaties, én reis er gratis naartoe!