Fruitbelevingscentrum Stroopfabriek
Stroop je mouwen op voor een fruitig bezoek aan de Stroopfabriek!
Stroopfabriek Borgloon heeft een rijke geschiedenis. Al vanaf 1879 stond deze fabriek al volop stroop te produceren!
Jaren later kan je de oude fabriek met je eigen ogen aanschouwen in het Fruitbelevingscentrum! Tijdens je bezoek krijg je alles te weten over de troeven van Tongeren-Borgloon en de fruitstreek. En natuurlijk is er ook de ‘Stroopkamer’ waar je kennis maakt met de verschillende stappen van het stroopstoken.
Voor de kids is het fruitbelevingscentrum ook een heuze ervaring. Over het gehele parcours zijn er leuke opdrachten te vinden speciaal gemaakt voor kinderen. Zo kunnen kids op een leuke manier kennis maken met de ambacht van het stroopstoken en meer!
Interesse of meer weten? Klik dan op de roze websitebutton voor meer informatie!
TIP: kijk in onze uitagenda voor leuke opkomende uitjes bij jou in de buurt!
Stroopfabriek
Stroopplein 8
3840 Tongeren-Borgloon
Openingstijden
zie roze websitebuttonPrijs
kinderen t/m 3 jaar: gratisJongeren tussen 4-18: €1,00 p.p.
volwassenen tot 65 jaar: €7,00 p.p.
65-plussers: €5,00 p.p.
Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje weg naar Valkenburg met kinderen
Gezellig een weekendje weg naar Valkenburg? Kom je daar in de buurt tijdens je vakantie, of heb je zin in zomaar een leuk dagje uit naar deze toffe stad in Zuid-Limburg? Wij verzamelden allerlei leuke activiteiten die je in Valkenburg aan de Geul met de kinderen kunt doen! Veel plezier!
Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg
Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.
Buiten spelen in Zuid-Limburg: 9 Kidsproof plattelandsuitjes
Wil je lekker naar buiten en genieten van een lekker landelijk uitje? Wij zetten de leukste 9 plattelandsuitjes voor jou op een rij!