Fruitbelevingscentrum Stroopfabriek
Stroop je mouwen op voor een fruitig bezoek aan de Stroopfabriek!
Stroopfabriek Borgloon heeft een rijke geschiedenis. Al vanaf 1879 stond deze fabriek al volop stroop te produceren!
Jaren later kan je de oude fabriek met je eigen ogen aanschouwen in het Fruitbelevingscentrum! Tijdens je bezoek krijg je alles te weten over de troeven van Tongeren-Borgloon en de fruitstreek. En natuurlijk is er ook de ‘Stroopkamer’ waar je kennis maakt met de verschillende stappen van het stroopstoken.
Voor de kids is het fruitbelevingscentrum ook een heuze ervaring. Over het gehele parcours zijn er leuke opdrachten te vinden speciaal gemaakt voor kinderen. Zo kunnen kids op een leuke manier kennis maken met de ambacht van het stroopstoken en meer!
Interesse of meer weten? Klik dan op de roze websitebutton voor meer informatie!
TIP: kijk in onze uitagenda voor leuke opkomende uitjes bij jou in de buurt!
Stroopfabriek
Stroopplein 8
3840 Tongeren-Borgloon
Openingstijden
zie roze websitebuttonPrijs
kinderen t/m 3 jaar: gratisJongeren tussen 4-18: €1,00 p.p.
volwassenen tot 65 jaar: €7,00 p.p.
65-plussers: €5,00 p.p.
Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Arriva Kids Vrij Limburg
Kinderen reizen deze kerstvakantie gratis met de bus én trein in Limburg met Arriva Kids Vrij!
Uitagenda Kidsproof
Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!
Vakantie bij Discovery
Kijk in de toekomst, ontdek Ai: de expo en doe de Escape Game in Discovery Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kerstvakantie | Magische uitjes in de regio
Lampjes, Liedjes en wonderlijke winteruitjes: kerstvakantie! Met twee weken vol vrolijke uitjes. Zijn jullie klaar om samen het museum in te duiken of de mooie bossen van Zuid-Limburg te ontdekken? Gelukkig is er ook binnen genoeg leuks te doen. Hieronder alvast een paar van onze favoriete tips!Fijne feestdagen! Liefs, Susanne
23 tips voor een knallend Oud & Nieuw
Met deze 23 tips voor thuis, maak je zeker een gezellig feestje van de jaarwisseling!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!