Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speurtocht Pierewiet

Ga op speurtocht met Pierewiet de kanariepiet die je meeneemt door be-MINE!

Tijdens de speurtocht neemt Pierewiet je mee door Be-MINE. De tocht begint bij Toerisme Beringen. Daar krijg je een rugzakje mee met alle benodigdheden voor onderweg.
Onderweg voorziet Pierewiet de gele Kanariepiet je van leuke weetjes en daagt hij je uit met spannende opdrachten. Lukt het je om de speurtocht tot een goed einde te brengen? Dan wordt je wellicht beloond met een leuke verassing!
Deze gezinswandeling is leuk voor kinderen tot 12 jaar en is ongeveer 4 kilometer lang. De tocht is ook toegankelijk voor rolstoelen en buggy’s.

Interesse? klik dan voor meer informatie op de roze websitebutton!

TIP: kijk in onze uitagenda voor leuke opkomende uitjes bij jou in de buurt!

Toerisme Beringen

Koolmijnlaan 203

3582 Beringen

Openingstijden zie roze websitebutton
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Toerisme Beringen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nieuwsbrief

Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!

MergelRijk Valkenburg

Bezoek deze grotten voor een tof ondergrondse uitje! Bezoek DinoRijk, de 3D grotschilderingen & atelier

BloteVoetenPark

Beleef de natuur met al je zintuigen in het BloteVoetenPark in Brunssum

Discovery Museum

Ontdek het superleuke wetenschaps- en techniekmuseum in het zuiden!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje weg naar Valkenburg met kinderen

Gezellig een weekendje weg naar Valkenburg? Kom je daar in de buurt tijdens je vakantie, of heb je zin in zomaar een leuk dagje uit naar deze toffe stad in Zuid-Limburg? Wij verzamelden allerlei leuke activiteiten die je in Valkenburg aan de Geul met de kinderen kunt doen! Veel plezier!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg

Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.

Buiten spelen in Zuid-Limburg: 9 Kidsproof plattelandsuitjes

Wil je lekker naar buiten en genieten van een lekker landelijk uitje? Wij zetten de leukste 9 plattelandsuitjes voor jou op een rij!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief