Speurtocht Pierewiet
Ga op speurtocht met Pierewiet de kanariepiet die je meeneemt door be-MINE!
Tijdens de speurtocht neemt Pierewiet je mee door Be-MINE. De tocht begint bij Toerisme Beringen. Daar krijg je een rugzakje mee met alle benodigdheden voor onderweg.
Onderweg voorziet Pierewiet de gele Kanariepiet je van leuke weetjes en daagt hij je uit met spannende opdrachten. Lukt het je om de speurtocht tot een goed einde te brengen? Dan wordt je wellicht beloond met een leuke verassing!
Deze gezinswandeling is leuk voor kinderen tot 12 jaar en is ongeveer 4 kilometer lang. De tocht is ook toegankelijk voor rolstoelen en buggy’s.
Interesse? klik dan voor meer informatie op de roze websitebutton!
TIP: kijk in onze uitagenda voor leuke opkomende uitjes bij jou in de buurt!
Toerisme Beringen
Koolmijnlaan 203
3582 Beringen
Openingstijden
zie roze websitebuttonPrijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De allerleukste boswandelingen met kinderen in Zuid-Limburg (en België)
Ben je op zoek naar echt leuke boswandelingen met kinderen ? Check dan deze, door ons persoonlijk geteste boswandelingen in Nederland en België!
Meer dan 20 sportieve indoor uitjes in Zuid-Limburg
De kinderen in Zuid-Limburg hoeven echt niet stil te zitten! We hebben zoveel leuke, sportieve indoor uitjes, dat het lastig kiezen is!
De leukste carnavalsplekken met kinderen!
Klaar voor carnaval? Ben je er al uit waar je hét feest dit jaar gaat vieren? Carnavalstad Maastricht, Heerlen of kies je voor een andere stad in Zuid-Limburg? Wij hebben de leukste tips en optochten voor kinderen hier op een rijtje gezet!