Het Beestige multimovepadTerug naar het overzicht

Ravot je rot op het hindernisparcours van het Beestige multimovepad!
Het Beestige Multimovepad is een 2,5 kilometer lange hindernis baan vol met natuurlijke hindernissen en houten constructies!
Voor kinderen is het een geweldige plek om even lekker los te gaan en lekker te klimmen en klouteren. 

Er zijn 12 bewegingsvaardigenheden te vinden op het parcours. Zo zijn er klim- en stappalen, een evenwichtsbalk, een groot hangnet waar de kinderen lekker op kunnen ravotten en nog veel meer! 

Het Beestige Multimovepad is leuk om te doen als parcours maar kan ook als gewoon wandelpad worden gebruikt.

Meer informatie over deze leuke uitdaging? Klik dan op de roze websitebutton voor meer informatie!

TIP: kijk ook eens in onze uitagenda voor leuke opkomende uitjes bij jou in de buurt!

Toerisme Houthalen-Helchteren

Pastorijstraat 30 30
3630 Houthalen
Naar de website Direct mailen Telefoonnummer
Meer leuke tips

Tips van de maand

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

Lekker lang weekend met Pinksteren

Lekker lang weekend met Pinksteren

Heerlijke vrije dagen om even helemaal tot rust te komen of dagen waarbij je lekker op pad gaat en ontdekt wat Zuid-Limburg allemaal voor leuks te bieden heeft! Wij hebben weer een lijstje met supertoffe tips klaarstaan! Buiten de deur en lekker thuis. Maak er een paar mooie dagen van met je gezin!

Pinkstertinspiratie!