Tijdreizen in Tongeren
Ontdek het verleden van Tongeren tijdens het 2,5 km lange wandelparcours.
De tijdreis start onder de paraplu op het binnenplein van het Julianuscomplex, nabij de toeristische dienst. Van hieruit worden de kinderen op een uitdagende en speelse manier door de stad geleid. Via 9 stopplekken kunnen ze het diverse verleden van de stad ontdekken. Het is een parcours van ongeveer 2,5 kilometer en duurt minstens anderhalf uur.
De educatieve tool is in de eerste plaats een wandeltocht die kinderen van het 4de, 5de en 6de studiejaar in klasverband kunnen maken. Tijdens de schoolvakanties kan de tijdreis ook perfect gedaan worden door individuele gezinnen met kinderen en ook jeugdverenigingen kunnen in het weekend gebruik maken van deze wandelbrochure.
Benieuwd? klik dan voor meer informatie op de roze websitebutton!
TIP: kijk in onze uitagenda voor leuke opkomende uitjes bij jou in de buurt!
Visit Tongeren-Borgloon
Via Julianus 2
3700 Tongeren-Borgloon
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Discovery Museum in de herfstvakantie
Ontdek dit superleuke wetenschaps- en techniekmuseum én bestuur zelf een drone tijdens de vakantie!
Rondvaart Maastricht met Rederij Stiphout
Ontdek Maastricht vanaf het water. Stap aan boord bij Rederij Stiphout voor een rondvaart over de Maas!
Gratis: Arriva Kind Vrij Limburg
Kinderen reizen gratis met de bus én trein van Arriva in Limburg!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
De mooiste uitzichtpunten in Zuid-Limburg: leuk met kinderen
Zuid-Limburg is een van de mooiste plekken van Nederland om van het uitzicht te genieten. Heuvels, bossen, dalen en zelfs uitzicht tot ver over de grens: je hoeft hier maar een klein stukje omhoog te lopen voor een prachtig panorama.
Dit vonden de Kidsproofreporters van Discovery Museum
Op ontdekking in Discovery Museum: ‘We kunnen niet kiezen, alles was leuk!’