Hou jij van een beetje spanning en is puzzelen helemaal jou ding? Doe dan 1 van de junior escape rooms van TrappedIn Houthalen!
TrappedIn biedt 2 toffe escaperooms voor kinderen tussen de 6 en 14 jaar. Ga samen met je vrienden de uitdaging aan en probeer te ontsnappen!
Rescue Roger
Je ouders zijn een avondje weg en hebben je bij de gemene babysitter Jimmy achtergelaten. Waarom is hij gemeen? Omdat hij jouw teddybeer Roger heeft afgepakt en verstopt. Je bent al voorbij je bedtijd maar zonder Roger kun je niet slapen..en je hebt nog maar 1 uur voor dat je ouders thuiskomen! Ze mogen niet weten dat je wakker bent anders krijg je huisarrest. Lukt het jullie om Roger op tijd te redden?
Sleepover
Eén van je vrienden organiseert een slaapfeestje bij zijn grootouders. Tijdens verstoppertje door het huis stoten jullie op een aantal eigenaardigheden. Ga samen met je vrienden op onderzoek uit en ga het puzzelavontuur aan!
Interesse of meer weten over deze toffe escaperooms? Klik dan op de roze websitebutton voor meer informatie!
TIP:
kijk op onze uiteten-pagina voor leuke kidsproof eettentjes!