Knutselfeesten bij ’t Bieke
Bij 't Bieke kun je met je verjaardag heerlijk creatief aan de slag met een van de leuke knutselfeesten!
Binnenkort jarig? Alvast Gefeliciteerd! Veel kinderen vinden het heerlijk om te knutselen. Wat is er dan leuker om een creatief knutselfeest te organiseren op je kinderfeest.
Dat kan bij ‘T Bieke in Bunde. Een gezellige ruimte met alle materialen om creatief aan de slag te gaan.
De kinderen zijn lekker bezig met hun handen en creëren helemaal zelf iets moois. ’t Bieke biedt geheel verzorgde knutselfeesten voor kinderen aan. Geen stress, geen rommel in huis, een heerlijk relaxed knutselfeest voor de kinderen waar je zelf ook echt van kunt genieten!
Er kan gekozen worden uit diverse knutselfeesten (vanaf 6 jaar) voor meisjes en jongens. Alle kinderen nemen hun mooie kunstwerk mee naar huis. Dat is nog eens een leuk aandenken aan een gezellige dag!
De knutselruimte wordt FEESTELIJK VERSIERD met slingers en ballonen. Super tof!
Wil je meer informatie weten? Klik op de roze websitebutton!
TIP: kijk op onze Uit-etenpagina voor leuke eettentjes bij jou in de buurt!
Lees ook onze blog: 10x organisaties met creatieve kinderfeestjes!
Heb jij een echte creatieveling in huis? Of zit jouw kind altijd onder de verfspetters, liggen de kleurpotloden verpreid door de kamer of staat het huis vol knutsels? Dan zijn deze kinderfeestjes met creatief thema of vol techniek misschien wel iets voor de jarige en vriendjes of vriendinnetjes! Sommige feestjes kun je thuis vieren, andere hebben een vaste locatie in Zuid-Limburg. Feestgangers klaar? Knutselen maar!
Lees verder Lees verder't Bieke
Pasweg 26
6241 CT Bunde
Openingstijden
Zie roze websitebuttonPrijs
Zie roze websitebuttonToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes met kinderen waar je zelf kunt relaxen
Soms, heb je geen zin om mee te spelen. Ben je gewoon even moe en wil je tijd voor jezelf. Met deze uitjes kun je zelf relaxen.
Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg
Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.
Pasen in Zuid-Limburg!
Heerlijk! Een paar vrije dagen op komst om samen met de kids leuke dingen te gaan doen. En of je nu zin hebt om lekker te gaan brunchen of om samen de natuur in te gaan, op Kidsproof vind je dé beste tips bij elkaar.