Een nacht in de Efteling
Nu in Theater aan het Vrijthof: eindelijk écht een voorstelling voor iedereen boven de 1 meter 20!
In deze hilarische voorstelling komen de wonderlijke wereld van de Efteling en de traditie van de komedies van Jon van Eerd samen. Tijdens een nachtelijk avontuur belanden de zusjes Julia en Sophie achter de poorten van de Efteling, waar iets vreemds aan de hand lijkt te zijn.
Alles staat op z’n kop en niets klopt meer. De Fakir kan niet meer op zijn tapijt vliegen omdat hij hoogtevrees heeft. De klokken van Frau Schmetterling lopen niet meer omdat de muizen denken dat ze een olifant zijn. En in de Danse Macabre zijn de geesten hun ritmegevoel kwijt. En wat als deze Eftelingbewoners zich in de talkshow van Eva Drienek moeten komen verantwoorden?
Kom gezellig met het hele gezin kijken bij Theater aan het Vrijthof. Voor meer informatie over deze voorstelling klik je op de roze websitebutton!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Theater aan het Vrijthof
Vrijthof 47
6211 LE Maastricht
Openingstijden
Zie roze websitebuttonPrijs
Zie roze websitebuttonToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Facebook inspiratie
Like en volg ons op Facebook en bekijk de nieuwste uitjes en toffe inspiratie als eerste!
Kidsproof op Instagram
Blijf via insta op de hoogte van de leukste activiteiten en uitjes voor kinderen!
Halve Verhalen 6+ | De Stilte
Kijk naar spannende dans en sprankelende muziek in een poging om de wereld weer samen te brengen!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Theaterspecial: Het Laagland!
In september 2026 start het nieuwe theaterseizoen van Het Laagland. Met de tournees OM en OM en OM (1,5 t/m 3 jaar) en Stuntelman (4+), de kerstspecial Kerstboom te Koop en de muziekvoorstelling Stiltestorm (10+) beleef je een wonderlijk wervelend seizoen. Zelf op het podium staan? Dat kan bij Theaterwerkplaats Jong Laagland. Waar zien we jou?
TikTok hotspots in Zuid-Limburg: 7 fotogenieke plekken voor je feed!
Op zoek naar leuke plekken in Zuid-Limburg die niet alleen leuk zijn om te bezoeken, maar ook geweldig staan op TikTok en Instagram? Dan zit je hier goed. Zuid-Limburg heeft verrassend veel bijzondere plekken waar je de mooiste foto's en video's kunt maken.
De leukste speeltuinen met binnen én buiten spelen in Zuid-Limburg
Wisselvallig weer en toch lekker spelen? In Zuid-Limburg zijn er verschillende plekken waar kinderen niet hoeven te kiezen tussen binnen of buiten. Hier kun je bij mooi weer naar buiten, maar is er ook een fijne binnenplek voor als de regen ineens met bakken uit de lucht komt.