Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Een nacht in de Efteling

Nu in Theater aan het Vrijthof: eindelijk écht een voorstelling voor iedereen boven de 1 meter 20!

In deze hilarische voorstelling komen de wonderlijke wereld van de Efteling en de traditie van de komedies van Jon van Eerd samen. Tijdens een nachtelijk avontuur belanden de zusjes Julia en Sophie achter de poorten van de Efteling, waar iets vreemds aan de hand lijkt te zijn.

Alles staat op z’n kop en niets klopt meer. De Fakir kan niet meer op zijn tapijt vliegen omdat hij hoogtevrees heeft. De klokken van Frau Schmetterling lopen niet meer omdat de muizen denken dat ze een olifant zijn. En in de Danse Macabre zijn de geesten hun ritmegevoel kwijt. En wat als deze Eftelingbewoners zich in de talkshow van Eva Drienek moeten komen verantwoorden?

Kom gezellig met het hele gezin kijken bij Theater aan het Vrijthof. Voor meer informatie over deze voorstelling klik je op de roze websitebutton!

TIP: neem ook alvast een kijkje op onze kidsproof kinderfeestjespagina, kun je alvast je feestje plannen voor als je binnenkort jarig bent.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Theater aan het Vrijthof

Vrijthof 47

6211 LE Maastricht

Openingstijden Zie roze websitebutton
Prijs Zie roze websitebutton
Mail direct

Mail direct naar Theater aan het Vrijthof

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Zuid-Limburg

Meer inspiratie

Kidsproof Plattegrond

Wij hebben fijne 'Kidsproof'-adressen voor je verzameld op onze Kidsproof Plattegrond Limburg!

Kidsproof op Instagram

Blijf via insta op de hoogte van de leukste activiteiten en uitjes voor kinderen!

Nieuwsbrief

Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!

6 Nieuwe familiefilms bij Pathé

Buiten is het koud, maar bij Pathé zit je lekker warm. Geniet in de bios van de nieuwste familiefilms!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lunchen met kinderen in Zuid-Limburg

Lunchen met kinderen vind ik vaak fijner dan uit eten gaan ’s avonds. Ben jij ook team lunch? Dan heb ik de mooiste plekjes voor je op een rij gezet!

De leukste carnavalsplekken met kinderen!

Klaar voor carnaval? Ben je er al uit waar je hét feest dit jaar gaat vieren? Carnavalstad Maastricht, Heerlen of kies je voor een andere stad in Zuid-Limburg? Wij hebben de leukste tips en optochten voor kinderen hier op een rijtje gezet!

Meer dan 20 sportieve indoor uitjes in Zuid-Limburg

De kinderen in Zuid-Limburg hoeven echt niet stil te zitten! We hebben zoveel leuke, sportieve indoor uitjes, dat het lastig kiezen is!

De allerleukste boswandelingen met kinderen in Zuid-Limburg (en België)

Ben je op zoek naar echt leuke boswandelingen met kinderen ? Check dan deze, door ons persoonlijk geteste boswandelingen in Nederland en België!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief