Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wacht ’s even 0,5+

Voor de allerkleinsten bij Theater aan het Vrijthof! Een wereld ontvouwt zich uit een bouwpakket.

Een wereld ontvouwt zich uit een bouwpakket. Sneeuwwitte objecten vullen de leegte. Een tafeltje, een krukje, een deur, een kleine piano. Maar wacht ’s even… Is hier iemand?

Twee personages verdwijnen en verschijnen in een ongerept landschap tot het onvermijdelijke gebeurt: ze komen elkaar tegen… Hoe ga je om met iemand die anders is? Van wie je niet eens weet wat voor iemand het is? Een mens, een hond, een vogel? Gelukkig hoeven ze elkaar niet te veranderen.

Dansers Gertien Bergstra en Femke Somerwil creëerden deze kindervoorstelling in het kader van het Europese onderzoeksproject MAPPING. Met pianomuziek van Jeroen van Vliet wordt het vreemde vertrouwd in een nieuwe omgeving die op ooghoogte van de jonge toeschouwers tot leven komt.

Kom gezellig met het hele gezin kijken bij Theater aan het Vrijthof. Voor meer informatie over deze voorstelling klik je op de roze websitebutton!

TIP: neem ook alvast een kijkje op onze kidsproof kinderfeestjespagina, kun je alvast je feestje plannen voor als je binnenkort jarig bent.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Theater aan het Vrijthof

Vrijthof 47

6211 LE Maastricht

Openingstijden Zie roze websitebutton
Prijs Zie roze websitebutton
Mail direct

Mail direct naar Theater aan het Vrijthof

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Toon op kaart

Lijstjes voor Zuid-Limburg

Meer inspiratie

Filmblik Festival!

Deze herfstvakantie beleef je in Lumière weer een spetterende editie van Filmblik!

Facebook inspiratie

Like en volg ons op Facebook en bekijk de nieuwste uitjes en toffe inspiratie als eerste!

Kidsproof op Instagram

Blijf via insta op de hoogte van de leukste activiteiten en uitjes voor kinderen!

Hans & Grietje op de vlucht! (8+)

Het beroemde sprookje komt tot leven als spannende familieopera vol humor in Theater aan het Vrijthof!

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De mooiste uitzichtpunten in Zuid-Limburg: leuk met kinderen

Zuid-Limburg is een van de mooiste plekken van Nederland om van het uitzicht te genieten. Heuvels, bossen, dalen en zelfs uitzicht tot ver over de grens: je hoeft hier maar een klein stukje omhoog te lopen voor een prachtig panorama.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

13x doen in Mergelland

Op zoek naar leuke dingen om te doen met kinderen in het Mergelland? Rond Valkenburg en Maastricht vind je volop gezellige uitjes voor een dagje weg met het gezin.

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!