Bakkerij Paulissen
Bij Bakkerij Paulissen hebben ze heerlijke broodjes, taartjes en een speelbakkerij!
Gelegen in Winkelcentrum De Leim, vind je een bakkerswinkel met eigen bakkerij waar live handgemaakte desem- en speltbroden worden gebakken. Alles is hier puur en ambachtelijk, dagelijks gebakken.
Bij Bakkerij Paulissen vind je brood, desem- en speltbroden uit eigen desembakkerij, broodjes, cake, vlaai, taart, gebak, stukgoed, snacks, belegde broodjes en (fris)dranken.
In het bakkerscafé geniet je samen van een vers belegd broodje, stuk gebak of kop koffie! Geen tijd? Neem een koffie of broodje to go! Daarnaast ligt er ook een ‘speelbakkerij’ in het bakkerscafé, wat ouders toelaat om een kopje koffie te drinken terwijl de kleintjes met elkaar spelen.
Benieuwd? Meer info vind je via de roze websitebutton!
Combineer je middag met een leuk uitje in Zuid-Limburg!
Bakkerij Paulissen
De Leim 6
6227 CT Maastricht
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Ontdek Maastricht vanaf het water
Toerist in eigen stad, de regio ontdekken vanaf het water of op zoek naar een tof uitje voor de lange weekenden? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Wij hebben de leukste tips voor je op een rij gezet!
Gratis uitjes in de natuur in Zuid-Limburg
Op zoek naar leuke, gratis uitjes in de natuur waar je met kinderen écht blij van wordt? Goed nieuws: je hoeft helemaal geen entree te betalen om een geweldige dag buiten te hebben.