Ballorig Feestje
Lekker met je vriendjes feesten en spelen in de binnen speeltuin van Ballorig Kerkrade.
Wist je dat je bij Ballorig Kerkrade naast binnen spelen ook je eigen feestje kunt vieren? Nodig al je vrienden en vriendinnen uit en vier je verjaardagsfeestje of een ander feestelijk festijn.
Ballorig is een overdekt speelparadijs voor kinderen van 0 t/m 13 jaar. Je kunt klimmen, klauteren, glijden, springen, spelen in de ballenbak, springen op de mega trampoline, klauteren in het speellabyrint en nog veel en veel meer. Voor de jongste bezoekers is er een aparte speelruimte.
Ballorig kinderfeest
Onbezorgd spelen tot 17:30u
Onbeperkt ranja
Keuze uit frietjes, poffertjes of pannenkoek
Cadeautje en verfhandje op de muur voor de jarige
Smulfeest
Onbezorgd spelen tot 17:30u
Onbeperkt ranja
Ontvangst met cake versieren
Keuze uit frietjes, poffertjes of pannenkoek
Na het eten een waterijsje
Bij vertrek een snoepzakje
Cadeautje en verfhandje op de muur voor de jarige
Meer informatie? Klik op de roze websitebutton.
TIP: Wist je dat we op onze kinderfeestjes-pagina nog meer fijne tips hebben staan? En natuurlijk kun je in onze uitagenda nog steeds heel veel fijne uit-tips vinden voor nu!
Ballorig Kerkrade
Roda J.C. Ring 2g
6466 NH Kerkrade
Openingstijden
Maandag t/m zondag: 09:00 - 17:00 uur*Vakanties en feestdagen zullen ook vallen onder de tijden van het weekend.
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kerstmarkten 2025
Proef de kerstsfeer en bezoek een van de leuke en gezellige kerstmarkten die Zuid-Limburg te bieden heeft. Lekker struinen langs kilometers lang aan kraampjes, muziekpodia, gluhwein, warme chocolademelk, kerstworkshops, kerstinspiratie en nog veel meer.
23 tips voor een knallend Oud & Nieuw
Met deze 23 tips voor thuis, maak je zeker een gezellig feestje van de jaarwisseling!
Kerstvakantie | Magische uitjes in de regio
Lampjes, Liedjes en wonderlijke winteruitjes: kerstvakantie! Met twee weken vol vrolijke uitjes. Zijn jullie klaar om samen het museum in te duiken of de mooie bossen van Zuid-Limburg te ontdekken? Gelukkig is er ook binnen genoeg leuks te doen. Hieronder alvast een paar van onze favoriete tips!Fijne feestdagen! Liefs, Susanne