
Bloementuin Plukgeluk
Pluk je eigen bloemen en maak er een prachtig boeket bloemen van!
Welkom bij Bloementuin Plukgeluk
Een eigen pluktuin! Hoe fantastisch is dat! In het mooie Bingelrade ligt sinds het voorjaar van 2022 een bloementuin die ondertussen is uitgebreid naar 2000 m2.
In de zomer mag je hier zelf een fleurig boeket komen plukken en heb je de keuze uit een gevarieerd aanbod van ruim 100 soorten bloemen geteeld op volledig natuurlijke wijze, dus zonder gebruik van bestrijdingsmiddelen en kunstmest. Elke bloem heeft haar eigen manier van groeien wat betekent dat er gedurende het gehele seizoen van juni t/m oktober een wisselende diversiteit aan bloemen zal staan.
Hoe werkt het ?
– Bij de ingang neem je een emmer en een schaar (je eigen snoeischaar meenemen mag ook).
– Pluk nu zelf een mooi boeket met je favoriete bloemen.
– Een mooi boeket heb je al voor €12 (+- 20 stelen) maar een kleiner of groter boeket is uiteraard ook mogelijk.
Een bezoek aan de pluktuin is ook ideaal te combineren met een hapje en/of drankje bij Gasterie Hedelfinger, direct gelegen naast de pluktuin.
Meer informatie vind je onder de roze websitebutton!
TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof uitagenda voor de last-minute uitjes!
Bloementuin Plukgeluk
Quabeeksweg 1
6456 AB Bingelrade
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Klimbos Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.
Planetenpad
Deze interactieve wandelroute neemt jullie mee op een ruimtereis bij Kattevennen!
Uitagenda Kidsproof
Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Nieuw planetenpad bij Kattevennen!
De komst van het mooie weer valt gelijk met de opening van het vernieuwde Planetenpad! Met deze unieke, interactieve reis door het heelal willen de kinderen vast wel mee. En er is nog veel meer te doen bij Kattevennen. Zak lekker neer in de 360° filmzaal. Doe mee met de Forest School. En ga los in de speeltuin. Lees hieronder meer over deze fantastische plek!
15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
Lekker lang weekend met Hemelvaart en Pinksteren 2025
Heerlijke vrije dagen om even helemaal tot rust te komen of dagen waarbij je lekker op pad gaat en ontdekt wat Zuid-Limburg allemaal voor leuks te bieden heeft! Wij hebben weer een lijstje met supertoffe tips klaarstaan! Buiten de deur en lekker thuis. Maak er een paar mooie dagen van met je gezin!