Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Zeute Aardbei

Kom als fan van aardbeien naar De Zeute Aardbei, waar alles wat je eet van of met aardbeien is!

Ben jij een aardbeienfan? Bij De Zeute Aardbei wordt alles gemaakt van en met aardbeien! Je kunt er ontbijten en brunchen, met bijvoorbeeld broodjes met eigengemaakte verse jam! Of je kunt er een high tea houden, waarbij je 2,5 uur onbeperkt thee kan drinken en drie rondes met diverse gerechten en een heerlijk toetje krijgt! Dus kom ook een heerlijke aardbeienbol of aardbeiencoupe proeven!

Wil je meer informatie over De Zeute Aardbei? Klik op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: wist je dat Kidsproof alle toffe kinderclubjes voor je op een rijtje heeft gezet? Kijk hier voor het overzicht. 

De Zeute Aardbei

Provincialeweg 5A

6255 NV Noorbeek

Openingstijden Maandag 11:00 - 19:00
Dinsdag 11:00 - 19:00
Woensdag 11:00 - 19:00
Donderdag 11:00 - 19:00
Vrijdag 11:00 - 19:00
Zaterdag 10:00 - 19:00
Zondag 10:00 - 19:00
Prijs Zie website voor meer informatie
Mail direct

Mail direct naar De Zeute Aardbei

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De allerleukste boswandelingen met kinderen in Zuid-Limburg (en België)

Ben je op zoek naar echt leuke boswandelingen met kinderen ? Check dan deze, door ons persoonlijk geteste boswandelingen in Nederland en België!

Lunchen met kinderen in Zuid-Limburg

Lunchen met kinderen vind ik vaak fijner dan uit eten gaan ’s avonds. Ben jij ook team lunch? Dan heb ik de mooiste plekjes voor je op een rij gezet!

Meer dan 20 sportieve indoor uitjes in Zuid-Limburg

De kinderen in Zuid-Limburg hoeven echt niet stil te zitten! We hebben zoveel leuke, sportieve indoor uitjes, dat het lastig kiezen is!

Voorjaarsvakantie met kids in Zuid-Limburg

Wie kijkt er niet uit naar dit weekend, heerlijk! Wordt er bij jullie ook zo gestuiterd in huis? De rust na de carnavalsdagen vind ik ook altijd wel weer lekker. Al denken mijn kids daar anders over. Daarom hieronder leuke tips om er een heerlijke vakantie van te maken!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief