Het Laagland
Het Laagland is dé jeugdtheatervoorziening van Limburg met theater waar je van groeit.
Het Laagland is dé jeugdtheatervoorziening van Limburg, die in eigen huis, op regionale en (inter)nationale podia een breed publiek aanpreekt. Zij staan voor eigenzinnig kwaliteitstheater dat kinderen serieus neemt, jongeren prikkelt en volwassenen ontroert. Het Laagland maakt theater waar je van groeit. Ze moedigen kinderen en volwassenen aan hun eigen drijfveren te ontdekken: wie ben je, wat kan je en waar wil je voor gaan.
Hun energieke, speelse en toegankelijke voorstellingen kun je meemaken: als ze op tournee zijn door heel Nederland en België, en steeds vaker ver daarbuiten zoals in New York, Zwitserland, Ierland, Duitsland en Frankrijk.
Wil je weten of ze binnenkort bij jou in de buurt zijn? Check dan de site via de roze websitebutton of kijk in onze uitagenda natuurlijk!
TIP: Heb jij je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Deze staan vol toffe tips en vaak ook met een speciaal thema! En vergeet niet onze fijne blogs te lezen. Hier vind je leuke ervaringsverhalen, tips voor uitjes, tips voor activiteiten en nog veel meer!
Het Laagland
Monseigneur Claessensstraat 2
6131 AL Sittard
Openingstijden
-Prijs
-Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
BloteVoetenPark
Beleef de natuur met al je zintuigen in het BloteVoetenPark in Brunssum
GRIMM (10+)
Bekende sprookjes komen terug in een doldwaze hiphop-balletmix in Theater Heerlen!
MergelRijk Valkenburg
Bezoek deze grotten voor een tof ondergrondse uitje! Bezoek DinoRijk, de 3D grotschilderingen & atelierBlogs & inspiratie
Alle blogs
Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg
Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.
Dagje weg naar Valkenburg met kinderen
Gezellig een weekendje weg naar Valkenburg? Kom je daar in de buurt tijdens je vakantie, of heb je zin in zomaar een leuk dagje uit naar deze toffe stad in Zuid-Limburg? Wij verzamelden allerlei leuke activiteiten die je in Valkenburg aan de Geul met de kinderen kunt doen! Veel plezier!
Minigolf in Zuid-Limburg, de leukste banen met kids
Zin in een gezellig uitje met het gezin waarbij iedereen mee kan doen? Minigolf is altijd een goed idee!