
IJssalon Angelati
Super lekkere en verrassende ijsjes vind je bij IJssalon Angelati in Eijsden.
IJssalon Aneglati is meer dan alleen een ijsje eten, het is gewoon een hele beleving! Er wordt met zorg en aandacht ijs bereid en met liefde voor je klaargemaakt.
Je kunt er terecht voor uiteraard de lekkerste ijsjes, maar ook gewoon voor een kopje koffie of een verrukelijke wafel. Het is ook mogelijk om ijs mee naar huis te nemen! Wel handig om dat vooraf even te bestellen.
Heb je wel eens van IJS-TAPAS gehoord? 4 soorten coupes op een prachtig opgemaakt bord. Wat hebben wij met ons gezin daarvan gesmuld zeg, echt een aanrader!
Zin in een ijsje gekregen? Check de roze websitebutton!
TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof clubjespagina!
IJssalon Angelati
Vroenhof 1
6245 BZ Eijsden
Openingstijden
maandag t/m zondag 10.30 tot 22.00 uurPrijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zonnige uitjes in Zuid-Limburg!
Zon, zee, strand, zin in de zomer! Er zijn weer genoeg buitenuitjes om te ontdekken. Check de fijne klimbossen, natuurparken en waterplekken. Of geniet van een museum of andere locatie met airco om even af te koelen. Genoeg te beleven deze vakantie!
Buitenzwembaden in Zuid-Limburg – 6x Spetterplezier voor het hele gezin
Zin in een dagje spetteren in de zon met het hele gezin? Zuid-Limburg en de grensstreek zitten vol met leuke buitenzwembaden waar kinderen naar hartenlust kunnen zwemmen, spelen en ravotten. We zetten de leukste buitenspeelplekken met water voor je op een rij!
Waterpret in Zuid-Limburg voor kids
Zuid-Limburg is dé plek om af te koelen op warme dagen! Van spetterende waterparken tot kano-avonturen en kindvriendelijke strandjes – voor elk gezin is er wat wils. In deze lijst vind je de leukste wateractiviteiten in en rondom Zuid-Limburg waar kinderen zich eindeloos kunnen vermaken.