Jekerdal Scharrelkids
De Jekerdal-scharrelkids gaan op avontuur... De natuurclub van het IVN in Maastricht.
De Jekerdal-scharrelkids gaan op avontuur…
Ook zin om in de natuur te gaan scharrelen en te ontdekken wat er in het bos of langs de waterkant te beleven is? Benieuwd welke dieren je kunt ontmoeten en hoeveel wilde planten er zijn op te sporen? Er is zóóó veel spannends dat je allemaal kunt ontdekken en aan je vriendjes doorvertellen!
Wil jij ook graag op avontuur en ben jij tussen de 6 en 12 jaar? Kom dan met ons meedoen.….we gaan altijd naar buiten, stoer als we zijn!
IVN Maastricht organiseert 1 keer per maand op zaterdagmiddag, meestal van 14.00 tot 16.00 uur een belevingstocht met steeds een ander thema. Een kleine bijdrage van € 1,50 per keer wordt er gevraagd. En i.v.m. de organisatie is opgave vooraf verplicht.
Voor meer informatie en opgeven ga je naar de website via de roze websitebutton!
Neem ook regelmatig een kijkje op onze uitagenda voor de meeste up-to-date uitjes!
IVN Natuur Educatie
Openingstijden
zie websitePrijs
€ 1,50 per keerLijstjes voor Zuid-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voorjaarsvakantie met kids in Zuid-Limburg
Wie kijkt er niet uit naar dit weekend, heerlijk! Wordt er bij jullie ook zo gestuiterd in huis? De rust na de carnavalsdagen vind ik ook altijd wel weer lekker. Al denken mijn kids daar anders over. Daarom hieronder leuke tips om er een heerlijke vakantie van te maken!
De allerleukste boswandelingen met kinderen in Zuid-Limburg (en België)
Ben je op zoek naar echt leuke boswandelingen met kinderen ? Check dan deze, door ons persoonlijk geteste boswandelingen in Nederland en België!
Lunchen met kinderen in Zuid-Limburg
Lunchen met kinderen vind ik vaak fijner dan uit eten gaan ’s avonds. Ben jij ook team lunch? Dan heb ik de mooiste plekjes voor je op een rij gezet!