Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koffiefans, Koffie & Lunch

Koffiebar en lunchroom met een ruime speelhoek voor de kinderen. Huisgemaakt gebak en een kids-kaart

Bij Koffiefans Heythuysen in Grathem ben je aan het juiste adres voor heerlijke verse koffie. Ook geniet je van thee, frisdranken en een ruim aanbod huisgemaakt gebak. Daarnaast geniet je bij deze gezellige plek van huisgemaakte lunchgerechten voor zowel kids als ouders!

Naast lekker eten en drinken, ben je bij Koffiefans Heythuysen ook aan het juiste adres voor een heleboel plezier voor de kinderen. Het leuke restaurantje heeft bijvoorbeeld een ruime speelhoek met spelletjes, boekjes en stoere auto’s, en daarnaast een speelhoek buiten met een zandbak, voetbal, wip en nog veel meer! 

Wil je een indruk krijgen van dit toffe restaurant? Klik op de roze websitebuttom om de website te gaan.

TIP: Benieuwd wat er komend weekend voor kinderen wordt georganiseerd in Limburg? Check onze Uitagenda!

Of schrijf je in voor de Kidsproof Zuid-Limburg nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van toffe gezinsuitjes, bijvoorbeeld tijdens de schoolvakanties! 

Koffiefans. Coffee & more

Veldstraat 6a

6096 BJ Grathem

Mail direct

Mail direct naar Koffiefans. Coffee & more

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Spectaculair Ridderfestijn bij Kasteel Hoensbroek

Ridders in rinkelende harnassen brengen het verleden tot leven met indrukwekkende riddertoernooien en demonstraties bij Kasteel Hoensbroek. Het Ridderfestijn draait op 18 en 19 oktober rond een niet eerder verteld historisch verhaal: de Slag bij Baesweiler in 1371!

Heerlijke herfsttips voor in de vakantie

Tijd om de herfstvakantie vol te plannen! Mijn kinderen hebben al grootse plannen. En jullie? Geniet van de eekhoorntjes, kastanjes en prachtige herfstkleuren tijdens een fijne wandeling of ontdek de Limburgse cultuur tijdens een van de binnenuitjes. Er is weer genoeg te beleven!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief