Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Survivalzwemles

Zorg dat je kind is opgewassen tegen onverwachte situaties met deze zwemcursus bij Laco in Geleen!

Wat doet jouw kind van 3 als hij of zij in het water valt?

Nederland is een waterland, dus het halen van je zwemdiploma’s is erg belangrijk. Maar ook vóór het starten met zwemles zijn er genoeg omstandigheden waarbij je kindje ongewild te water kan raken. Speciaal om jouw kind te leren hoe hij of zij om moet gaan met onverwachte situaties in het water, heeft Laco Survivalzwemles ontwikkeld.

Tijdens deze cursus leert jouw kleintje om spelenderwijs en doelgericht om te gaan met verschillende momenten waarop hij of zij ongewenst te water raakt. Zo leert je kind verschillende tips en trucs om rustig te blijven en zichzelf in veiligheid te brengen.

Nieuwsgierig geworden? Klik voor meer info door naar de website via de roze button.

Tip: na het zwemmen een lekker hapje eten in of rond Maastricht? Kijk hier voor onze tips!

Laco

Kummenaedestraat 45

6165 BT Geleen

Openingstijden Klik door naar de website om te checken wanneer deze cursus gegeven wordt.
Prijs € 39,95 per maand
Mail direct

Mail direct naar Laco

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De allerleukste boswandelingen met kinderen in Zuid-Limburg (en België)

Ben je op zoek naar echt leuke boswandelingen met kinderen ? Check dan deze, door ons persoonlijk geteste boswandelingen in Nederland en België!

Voorjaarsvakantie met kids in Zuid-Limburg

Wie kijkt er niet uit naar dit weekend, heerlijk! Wordt er bij jullie ook zo gestuiterd in huis? De rust na de carnavalsdagen vind ik ook altijd wel weer lekker. Al denken mijn kids daar anders over. Daarom hieronder leuke tips om er een heerlijke vakantie van te maken!

Lunchen met kinderen in Zuid-Limburg

Lunchen met kinderen vind ik vaak fijner dan uit eten gaan ’s avonds. Ben jij ook team lunch? Dan heb ik de mooiste plekjes voor je op een rij gezet!

Meer dan 20 sportieve indoor uitjes in Zuid-Limburg

De kinderen in Zuid-Limburg hoeven echt niet stil te zitten! We hebben zoveel leuke, sportieve indoor uitjes, dat het lastig kiezen is!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief