Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mosasaurus experience

Nieuwe tentoonstelling in Natuurhistorisch museum: Ontmoet Bèr - Mosasaurus Experience!

In de kapel van het Natuurhistorisch Museum Maastricht hangt een wereldprimeur: de eerste volledige reconstructie van een mosasaurus skelet.

Voor iets dat zo bijzonder is, mag je er angstvallig dichtbij komen! Je komt namelijk neus aan neus te staan met deze gigant die tussen 70 en 66 miljoen jaar geleden leefde. Toen overspoelde een ondiepe, subtropische Krijtzee Maastricht en Zuid-Limburg. Hierin leefden o.a. gigantische Maashagedissen, ook wel mosasauriers genoemd.

De beroemdste is Bèr. Hij is naamgever van de expositie ‘Ontmoet Bèr – Mosasaurus Experience’. Zijn 3D geprint skelet vormt het middelpunt van de tentoonstelling.

Kijk voor het familieprogramma van het Natuurhistorisch Museum Maastricht verder via de roze websitebutton!

TIP: neem eens een kijkje in onze categorie Eropuit. Deze staat vol met leuke tips!

Natuurhistorisch Museum Maastricht

De Bosquetplein 7

6211 KJ Maastricht

Openingstijden Zie roze websitebutton
Mail direct

Mail direct naar Natuurhistorisch Museum Maastricht

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfst bij Rederij Stiphout

Stap deze herfstvakantie aan boord bij Rederij Stiphout en bewonder Maastricht vanaf het water!

Actie in de vakantie bij Unit 13

Ga deze herfstvakantie de strijd aan in de lasergame of laser maze arena van Unit 13!

Arriva Kids Vrij Limburg

Kinderen reizen deze herfst gratis met de bus én trein in Limburg met Arriva Kids Vrij!

Spectaculair Ridderfestijn bij Kasteel Hoensbroek

Beleef het ook! Het Ridderfestijn op Kasteel Hoensbroek is spectaculairder dan ooit.

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Spectaculair Ridderfestijn bij Kasteel Hoensbroek

Ridders in rinkelende harnassen brengen het verleden tot leven met indrukwekkende riddertoernooien en demonstraties bij Kasteel Hoensbroek. Het Ridderfestijn draait op 18 en 19 oktober rond een niet eerder verteld historisch verhaal: de Slag bij Baesweiler in 1371!

Aanrader: Discovery Jeugd Colleges

Wetenschappers gaan bij Discovery Museum samen met kinderen op zoek naar antwoorden op belangrijke kwesties. Waarom zijn tropische bossen zo belangrijk en wat gebeurt er als het brein vastloopt? Ontdek het in de jeugdcolleges!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief