Museumtas doe-boekje
Beleef de tentoonstelling 'Andy Warhol: Vanitas' met het museumtas doe-boekje in SCHUNCK!
Kinderen vanaf 7 jaar kunnen SCHUNCK nu op interactieve manier ontdekken! Het Museumtas doe-boekje is gratis verkrijgbaar bij de suppoost in het museum.
Het boekje zit vol opdrachten die kinderen helpen om op een speelse en creatieve manier naar de kunstwerken van Warhol te kijken en hun fantasie de vrije loop te laten. Daarnaast mogen ze met zilverfolie hun eigen skull maken, geïnspireerd door Warhols beroemde schedels.
Aan het einde van hun bezoek kunnen ze een polaroidfoto maken met hun zelfgemaakte skull – net zoals Andy Warhol dat deed. Deze foto kunnen ze mee naar huis nemen als herinnering aan Andy Warhol.
Meer info vind je via de roze websitebutton!
SCHUNCK
Bongerd 18
6411 JM Heerlen
Prijs
Kinderen tot 18 jaar mogen gratis het museum bezoeken.Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Ontdek Maastricht vanaf het water
Toerist in eigen stad? De regio ontdekken vanaf het water? Of op zoek naar een tof uitje voor deze zomer? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Dit zijn de leukste tips!