Streekboerderij Daniken
Een bijzondere plek in Geleen waar je allerlei dieren kunt ontmoeten en natuurlijk knuffelen!
Zoveel te beleven!
Streekboerderij Daniken is naast een kinderboerderij ook een zorgboerderij waar ontzettend veel te beleven valt. Je vindt er een hele hoop unieke dieren, die je ook mag aaien en knuffelen.
Er is ook een moestuin waar je kunt zien waar al die groenten allemaal vandaan komen. Op het terras kun je heerlijk zitten en geniet je van een kopje koffie met een stukje vlaai, wafel, frisdrank of een ijsje! Er is ook een speelveld met fijne speeltoestellen voor de kinderen.
Streekboerderij Daniken verkoopt houten en creatieve producten die door de medewerkers zijn gemaakt. Ook kun je vanaf de boerderij een wandeling of fietstocht maken. In de buurt is een grote zandberg waar de kids ook heerlijk kunnen ravotten.
Dieren
Bij de kinderboerderij wonen konijnen, geiten, pauwen, schapen, varkens en zelfs ezels! Allemaal heten ze je van harte, en soms een beetje luidruchtig, welkom.
Meer weten? Klik op de paarse button om naar de website te gaan.
TIP: wist je dat Kidsproof Zuid-Limburg ook de lekkerste, kindvriendelijke restaurants in de regio op een rijtje heeft gezet?
Streekboerderij Daniken
Ten Eysden 5
6174 SZ Geleen
Openingstijden
Klik op de paarse websitebutton voor meer info.Prijs
Gratis toegang!Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Herfstvakantie bij Belevingscentrum Biodiversiteit Lieteberg
Dompel je onder in de nieuwe BioDrome. Trek daarna je schoenen uit en word helemaal één met de natuur
Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.
Nieuwsbrief
Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Theaterspecial: Het Laagland!
In september 2026 start het nieuwe theaterseizoen van Het Laagland. Met de tournees OM en OM en OM (1,5 t/m 3 jaar) en Stuntelman (4+), de kerstspecial Kerstboom te Koop en de muziekvoorstelling Stiltestorm (10+) beleef je een wonderlijk wervelend seizoen. Zelf op het podium staan? Dat kan bij Theaterwerkplaats Jong Laagland. Waar zien we jou?
13x doen in Mergelland
Op zoek naar leuke dingen om te doen met kinderen in het Mergelland? Rond Valkenburg en Maastricht vind je volop gezellige uitjes voor een dagje weg met het gezin.
De allerleukste kidscafés in Zuid-Limburg
Een goede koffie voor papa en mama, iets lekkers voor de kids én het liefst een plek waar kinderen gewoon lekker hun eigen gang kunnen gaan. Klinkt goed, toch? In Zuid-Limburg vind je verrassend veel leuke cafés en lunchplekken waar gezinnen van harte welkom zijn.