Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Workshop Geluksvogel!

Een prachtige collage van jezelf leren maken doe je bij Suzannes Inspiratie.

Workshops Geluksvogel zijn altijd een feest! Je leert er niet alleen veel materialen kennen, het is een ware creatieve ontdekkingsreis!

Het is een super leuke creatieve workshop voor meiden en jongens. Je leert veel over de materialen als ecoline, aquarelverf, acrylverf, inkt, ?krijt, pen, gesso, houtskool, pastelkrijt en collages.

Wat Geluksvogel speciaal maakt, ?is dat je daarbij ook nog eens veel ontdekt over jezelf, de wereld? en wat bij jou past. ???Wat wens jij? Waar droom jij over? Wat vind jij belangrijk?

De thema’s nemen je mee op de ontdekkingsreis van jouw leven. Er zijn veel verschillende thema’s die aan bod komen: 
-Ikigai
-De Gouden Eeuw
-Parijs
-Vrijheid
-Zelfportret in houtskool
-Handlettering met versierde Initiaal
-Je eigen stripverhaal op transparant met acrylverf
-Kunstenaar in the picture: Kandinsky
-Botanische bloemenprenten met een knolletje
-?Afrikaanse dieren met pastelkrijt
-English High tea
-…..

Op de woensdagmiddag en op de zaterdag zijn er diverse workshopsgroepjes. 

tijden workshops:
woensdag van 13.30 – 15.00 u
zaterdagochtend van 10.30 – 12.00 u
?zaterdagmiddag van 13.30 – 15.00 u

Meer informatie? Klik op de roze websitebutton!

TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof uitagenda!

SuzannesInspiratie

Heukelstraat 43

6225 AB Maastricht

Openingstijden woensdag van 13.30 - 15.00 u
zaterdagochtend van 10.30 - 12.00 u
?zaterdagmiddag van 13.30 - 15.00 u
Prijs prijs (proef)workshop 11,50 euro
prijs hele cursus: zie website
Mail direct

Mail direct naar SuzannesInspiratie

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Doen met tieners in Limburg

Wanneer je kids opeens tiener zijn, dan is een bezoek aan de kinderboerderij of een speelparadijs opeens passé. Hoe vermaak je tieners in Limburg? Wij hebben gouden tips voor je!

Een meivakantie vol gezinsuitjes in Zuid-Limburg!

Wat hebben onze kids er zin in: heerlijk 2 weken vrij! Maar wat gaan jullie allemaal doen? Er zijn volop activiteiten in Zuid-Limburg, dus aan keuze geen gebrek! Van sportieve uitjes tot interactieve musea: er is van alles te doen!

15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!

Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!

Ontdek Maastricht vanaf het water

Toerist in eigen stad, de regio ontdekken vanaf het water of op zoek naar een tof uitje voor de lange weekenden? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Wij hebben de leukste tips voor je op een rij gezet!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief