Tegenwind 7+
GEANNULEERD - Een magische dansvoorstelling voor jong en oud bij Theater aan het Vrijthof!
Deze voorstelling is helaas geannuleerd. Neem een kijkje in onze uitagenda voor meer voorstellingen
In Tegenwind komen vier dansers in aanraking met elkaar. Er wordt gedanst op dertien losse muziekstukken van het album Mother of Thousand van saxofoonkwartet Artvark.
Choreograaf Jack Timmermans laat muziek en dans samenkomen in een veranderd decor van gordijnen en stoelen. Het podium ademt een voorbije tijd, waarin mensen elkaar ontmoetten op terrassen en pleinen. Een magische voorstelling voor jong en oud met prachtige livemuziek.
Kom gezellig met het hele gezin kijken bij Theater aan het Vrijthof. Voor meer informatie over deze voorstelling klik je op de roze websitebutton!
Data:
- zaterdag 1 februari 2025 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Theater aan het Vrijthof
Openingstijden
Zie roze websitebuttonPrijs
Zie roze websitebuttonLijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Hans & Grietje op de vlucht! (8+)
Het beroemde sprookje komt tot leven als spannende familieopera vol humor in Theater aan het Vrijthof!
Nieuwe must-see familiefilms bij Pathé deze herfst!
Sinterklaas, Shaun, Wiebe en meer: jouw filmhelden beleven deze herfst nieuwe avonturen in de bioscoop!
Nieuwsbrief
Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
De mooiste uitzichtpunten in Zuid-Limburg: leuk met kinderen
Zuid-Limburg is een van de mooiste plekken van Nederland om van het uitzicht te genieten. Heuvels, bossen, dalen en zelfs uitzicht tot ver over de grens: je hoeft hier maar een klein stukje omhoog te lopen voor een prachtig panorama.