Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Beestige multimovepad

Ravot je rot op het hindernisparcours van het Beestige multimovepad!

Het Beestige Multimovepad is een 2,5 kilometer lange hindernis baan vol met natuurlijke hindernissen en houten constructies!
Voor kinderen is het een geweldige plek om even lekker los te gaan en lekker te klimmen en klouteren. 

Er zijn 12 bewegingsvaardigenheden te vinden op het parcours. Zo zijn er klim- en stappalen, een evenwichtsbalk, een groot hangnet waar de kinderen lekker op kunnen ravotten en nog veel meer! 

Het Beestige Multimovepad is leuk om te doen als parcours maar kan ook als gewoon wandelpad worden gebruikt.

Meer informatie over deze leuke uitdaging? Klik dan op de roze websitebutton voor meer informatie!

TIP: kijk ook eens in onze uitagenda voor leuke opkomende uitjes bij jou in de buurt!

Toerisme Houthalen-Helchteren

Pastorijstraat 30

3530 Houthalen-Helchteren

Mail direct

Mail direct naar Toerisme Houthalen-Helchteren

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

BloteVoetenPark

Beleef de natuur met al je zintuigen. Het BloteVoetenPark is avontuurlijk voor iedere leeftijd!

Nieuwsbrief

Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!

Facebook inspiratie

Like en volg ons op Facebook en bekijk de nieuwste uitjes en toffe inspiratie als eerste!

Uitagenda Kidsproof

Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waterpret in Zuid-Limburg voor kids

Zuid-Limburg is dé plek om af te koelen op warme dagen! Van spetterende waterparken tot kano-avonturen en kindvriendelijke strandjes – voor elk gezin is er wat wils. In deze lijst vind je de leukste wateractiviteiten in en rondom Zuid-Limburg waar kinderen zich eindeloos kunnen vermaken.

7x Grote speeltuin in Zuid-Limburg

Zuid-Limburg barst van de leuke speelplekken waar kinderen urenlang kunnen klimmen, klauteren, glijden en rennen.

Doen met peuters en kleuters in Zuid-Limburg

Ben jij op zoek naar leuke dingen om te doen met peuters of kleuters in Zuid-Limburg? Goed nieuws: de regio zit bomvol kindvriendelijke activiteiten waar zelfs de allerkleinsten zich helemaal kunnen uitleven. Van voorleesfeestjes en peutergym tot dieren aaien en zandkastelen bouwen – hier vind je de 13 leukste tips!

De leukste kinderfeestjes buiten in Zuid-Limburg

Zuid-Limburg is niet alleen prachtig heuvelachtig en groen, maar ook een speelparadijs voor kinderen. Waarom zou je een kinderfeestje binnen vieren als je in de frisse buitenlucht avonturen kunt beleven waar iedereen het nog maanden over heeft?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief