
Zwemmen bij Zenden
Zwemmen naar hartenlust kan bij Zenden Sports in Maastricht: babyzwemmen, vrijzwemmen en ABC Zwemlessen!
In ons waterrijke land is het heel belangrijk dat kinderen leren zwemmen! Zenden Sports geeft ABC zwemlessen aan kinderen op verschillende manieren: reguliere lessen van 1 uur (één of twee keer per week), zwemlessen in extra kleine groepen (max. 4 kinderen) en zelfs privé zwemlessen.
Ook aan de allerkleinsten is gedacht: iedere woensdagochtend is er van 12.10 tot 12.50 babyzwemmen! En neem ook eens een kijkje in het unieke binnenzwembad. In de historische gewelvenkelder kun je overdag en ’s avonds heerlijk vrijzwemmen en baantjes trekken.
Nieuwsgierig geworden? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: wist je dat Kidsproof Maastricht ook allerlei handige adresjes voor hulp bij de opvoeding op een rijtje heeft gezet?
Zenden
Sint Bernardusstraat 5
6211 HK Maastricht
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor meer info!Prijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info!Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Doen met peuters en kleuters in Zuid-Limburg
Ben jij op zoek naar leuke dingen om te doen met peuters of kleuters in Zuid-Limburg? Goed nieuws: de regio zit bomvol kindvriendelijke activiteiten waar zelfs de allerkleinsten zich helemaal kunnen uitleven. Van voorleesfeestjes en peutergym tot dieren aaien en zandkastelen bouwen – hier vind je de 13 leukste tips!
De leukste kinderfeestjes buiten in Zuid-Limburg
Zuid-Limburg is niet alleen prachtig heuvelachtig en groen, maar ook een speelparadijs voor kinderen. Waarom zou je een kinderfeestje binnen vieren als je in de frisse buitenlucht avonturen kunt beleven waar iedereen het nog maanden over heeft?
7x Grote speeltuin in Zuid-Limburg
Zuid-Limburg barst van de leuke speelplekken waar kinderen urenlang kunnen klimmen, klauteren, glijden en rennen.