

Blogs & inspiratie
Vaderdag tips om zelf te maken!
Gepubliceerd op 8 juni 2023
Vaderdag komt eraan. Dé dag om alle papa’s eens even flink in het zonnetje te zetten. Met een knutsel of een lekker, zelf gemaakt gerechtje. Kun je nog wel een beetje inspiratie gebruiken? Kijk dan eens naar deze toppers uit onze DIY-categorie!

De meeste papa’s hebben wel een bureau. Thuis of op kantoor. Super handig als er dan een mooie steen op ligt waar hij belangrijke papieren onder vast kan klemmen. Zodat ze niet wegwaaien. Zoek een steen en maak deze kei voor papa Deze link opent in een nieuwe tab. Door de tekst ‘Voor een kei van een vader’ wordt deze extra speciaal om te geven. Of maak een cadeau waar je je eigen handen bij gebruikt. Op dit schilderijtje Deze link opent in een nieuwe tab bijvoorbeeld zijn er bloemen mee gemaakt. Schattig toch?
Houden jullie meer van koken en bakken dan van knutselen? Ook dan zijn er legio leuke verrassingen te bedenken. Dit spiegelei Deze link opent in een nieuwe tab in de vorm van een gezichtje vind ik zelf echt een hit voor bij het ontbijt bijvoorbeeld en de Vaderdag cupcakes Deze link opent in een nieuwe tab doen het natuurlijk goed bij de thee!
En kan jullie papa een klein grapje wel waarderen? Maak dan deze zeilbootjes Deze link opent in een nieuwe tab voor bij het ontbijt als hij een fanatieke zeiler is of het gebitje Deze link opent in een nieuwe tab, voor de papa’s waar je al wat grijze haren kan spotten. Wel vergezellen van een dikke knipoog natuurlijk hè, deze laatste!
Fijne Vaderdag!
PS. Nog aan het verzinnen wat voor leuks jullie op Vaderdag met z’n allen gaan ondernemen? Kijk eens in de Eropuit-categorie Deze link opent in een nieuwe tab. Daar vind je heel veel leuke uitjes in de buurt!
Liefs, Denise & Co.
Lees ook:
Alle blogs

De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
14x tips voor in de Meivakantie! Wat gaan jullie doen?
Heb jij al plannen voor de meivakantie? Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel NederlandMeer inspiratie

De Gorgels (6+)
De Gorgels van Jochem Myer komt naar theater de Spiegel in Zwolle
Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein
Voor iedereen die in de meivakantie een dagje erop uitgaat, biedt Ervaar het OV éxtra vakantiepret.
Tussen Kunst & Kidz week bij het Zuiderzeemuseum
In de meivakantie organiseert het museum de Tussen Kunst & Kidz week voor kinderen én hun families!
Samson & Marie Show (3+)
Samson en Marie beleven in deze knusse theatershow in de Meenthe samen hun eerste avontuur!
Fien & Teun gaan op schattenjacht!
Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!
Jungle-avontuur in de meivakantie
Ga op expeditie bij Pantropica! Spot wilde dieren en beleef samen het coolste vakantie-avontuur.
Nieuwe films bij Pathé
Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!