Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Poppentheater voorstelling

Voorstelling poppentheater in Kasteel Nijenhuis.

Muzikaal poppentheater in Museum de Fundatie 6+
Hoe uniek is dit: het Zwolse theatergezelschap Jansen & de Boer gaat in Museum de Fundatie een prachtige, unieke muziektheatervoorstelling maken! In Zwolle doen ze dat in de museumzalen en in Kasteel Nijenhuis in de beeldentuin. Jansen & de Boer maakt bijzondere mensgrote poppen waarmee ze de kunst tot leven brengen. De voorstelling is geschikt voor iedereen vanaf zes jaar.

Over de voorstelling
In Uit de verf komt kunst tot leven. Wat vertelt iemand die al eeuwen in een schilderij zit? En hoe klinkt een standbeeld dat nog nooit een stem heeft gehad? Kunst bekeken door de ogen van de afgebeelde personen, of dieren, of dingen. Wat plat was, wordt rond. Wat rond was, krijgt beentjes. Wat beentjes heeft, loopt en begint te praten. Jansen & de Boer trekt kunst uit de verf. Ze brengen een ode aan de verbeelding, bevragen het bestaansrecht van kunst en nemen kinderen op een speelse manier mee in de grote vragen die kunstwerken aan de kaak stellen, of stellen zelf grote vragen bij kleine details die worden afgebeeld.

Praktisch
De voorstelling is geschikt voor iedereen vanaf 6 jaar.
De tickets kosten € 17,50 (inclusief museumentree). 

Duur: 45 minuten.
Speeldatum Heino/Wijhe: zondag 2 juni, 11:00 en 14:00 uur.

Let op: beperkte beschikbaarheid, maximaal 30 deelnemers per voorstelling, reserveren via de roze website button.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Kasteel het Nijenhuis

Het Nijenhuis 10

8131 RD Wijhe

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Het Hagedoorns Festival

Proef het buitenleven tijdens het Hagedoorns Festival bij Veluws Museum Hagedoorns Plaatse in Epe!

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Pathé Kids Festival

Eén minuut gratis shoppen in de speelgoedwinkel? Je maakt er kans op na je bioscoopbezoek deze zomer!

Zomer tip! Spelen bij de Drentse koe

Kom deze zomervakantie uren lang spelen bij de Drentse Koe in Ruinerwold.

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x prachtige pluktuinen in Zwolle Fruit & bloemen

Pluktuinen zijn razend populair! Niets leukers ook dan zelf je bloemen uitzoeken en plukken. Vanaf mei, juni & juli staan er weer een hele hoop bloemen in bloei. Bewonder de bijzondere exemplaren bij deze locaties en pluk een prachtig boeketje voor thuis!

7x Heerlijk koel spelen en beleven in de zomer rondom Zwolle!

Met deze warme zomer voor de boeg hebben wij 7 fijne plekken opgezocht waar je deze zomer lekker kan koel kan spelen, beleven en ontdekken! Check ze hieronder...en hebben wij er eentje gemist? Laat het ons het weten!

De leukste strandjes, plassen en waterspeeltuinen rondom Zwolle

Zand tussen je tenen & spetterpret! Zin in een dagje vakantiegevoel, zonder uren in de auto te zitten? Check dit! Rondom Zwolle vind je de mooiste strandjes, recreatieplassen en zwemmeren waar kinderen uren kunnen spelen, zwemmen en zandkastelen bouwen. Neem de picknickmand mee, smeer de kids goed in en geniet van een heerlijke zomerdag aan het water. Wij zetten onze favoriete Kidsproof-strandjes voor je op een rij!

20x zomervakantie tips & activiteiten in en om Zwolle

Eropuit in de zomervakantie. Het is (bijna) zover! Een heerlijke periode om samen met je (klein)kinderen op pad te gaan. Er is zoveel leuks te beleven in en rondom Zwolle! Wij hebben een 20x toppers voor jullie op een rijtje gezet! Benieuwd?

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!