U!TdagendD Hoogeveen
Het culturele seizoen start op U!TdagenD Hoogeveen! Komen jullie ook?
Het culturele seizoen start op U!TdagenD Hoogeveen!
In 2023 organiseren de culturele instellingen op 1 en 2 september een nieuwe editie van U!TdagenD Hoogeveen. Met vrijdagavond een preview van het theaterseizoen in De Tamboer. En zaterdagmiddag een spetterend programma in de openlucht!
Programma U!TdagenD 2023
Het volledige U!TdagenD programma volgt in juni. Houd hun website in de gaten.
Geschiedenis Uitdagend Hoogeveen
Sinds 2009 organiseren Theater De Tamboer, Vereniging Vrienden van De Tamboer, Scala Centrum voor de Kunsten, Het Podium en Bibliotheek Hoogeveen / De Verhalenwerf jaarlijks samen een bruisende opening van het culturele seizoen. Dit wordt ieder jaar mogelijk gemaakt dankzij een bijdrage van de gemeente Hoogeveen. U!TdagenD is onderdeel van de Drentse Uitmaand.
U!TdagenD Hoogeveen is een bonte mix van straattheater, dans, muziek, cabaret en beeldende kunst. Professionals, semi-professionals en amateurs betreden de podia van de zalen in De Tamboer, maar ook rondom De Tamboer is er van alles te zien, doen en beleven. In de Beeldentuin en rondom het Museumlaantje presenteren Hoogeveense kunstenaars zich op de kunstmarkt. In de loop der jaren is U!TdagenD uitgegroeid tot toegankelijk, gratis festival met jaarlijks enkele duizenden bezoekers.
Meer info via de roze website button
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Sinterklaasjournaal
Het Sinterklaasjournaal met Merel Westrik, dagelijks om 18:00 uur!
Avond intocht Vaassen
Prachtige en spannende avondintocht van Sinterklaas in het kasteeldorp Vaassen.
101 Dalmatiërs de musical
Een hartverwarmende familiemusical met heerlijke songs, poppenspel en heel veel humor!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen
Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!
Sint Maarten, het lichtjesfeest!
Dat kinderen op 11 november massaal in Zwolle de straat op gaan om te zingen voor wat lekkers, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is nu het verhaal achter dit lichtjesfeest?
Sinterklaasintocht 2026 in en om Zwolle
Hij komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!