Paas eieren zoeken
2e paasdag eieren zoeken bij Park de Stadshoeve. Zoeken jullie mee?
Op maanddag 10 april (2e paasdag) gaan we weer paaseieren zoeken op Park de Stadshoeve. Dit jaar hebben we 1 starttijd voor iedereen, namelijk om 10.30 uur. De leeftijdsgrens om deel te nemen is van 2 t/m 9 jaar. Onze paashaas zal de eieren verstoppen op het terrein van het park en er zullen zoekgebieden zijn voor kinderen van 2 t/m 5 jaar en voor kinderen van 6 t/m 9 jaar.
Ook dit jaar worden we met alle chocolade weer gesponsord door de Bonbonnerie uit Zwolle. Wat boffen we weer! Zo zal er voor de meesterzoekers een lekkere chocoladeprijs zijn!
Onze vrienden hebben de eerste kans om kaarten te reserveren, vanaf dinsdag 4 april gaan de kaarten in de losse verkoop. De kaarten zijn te koop bij de take-away van Bistro de Stadshoeve en een deelnamekaart kost €2,50 per kind. Als er nog kaarten beschikbaar zijn op de dag zelf verkopen wij die voor €3,-
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Nationale 112 dag Vaassen
112 Event Vaassen | Een dag vol actie, beleving en hulpverlening
Molecaten Ruiterdag
(Paarden)Liefhebbers kom met de kids naar Molecaten Ruiterdag in Hattem met Hobbyhorse wedstrijd.
Open Monumentendag
Spannende kastelen, mooie molens, hoge stadstorens en meer; kies een kidsproof activiteit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een frisse start? Dit zijn onze back to school tips!
Na een aantal heerlijke vrije weken gaat het nieuwe schooljaar toch echt van start... Met deze leuke clubjes en evenementen begin jij het jaar in ieder geval goed! Pak maar vast je agenda, hier komen de tips!
13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!