Voorleeslunch: Katiuscia Pr
Voorleeslunch: Katiuscia Principato | De Nationale voorleesdagen
De Nationale Voorleesdagen worden afgesloten met een Voorleeslunch voor kind én ouder! Geniet van een broodje en een drankje in onze Huiskamer en bezoek daarna samen met jouw kind(eren) van 3-5 jaar de muzikale voorstelling van Katiuscia (o.a. bekend van Knofje de musical en *Hans en Grietje).
Een feest, met een speelgoedbeest
En nog 1, nog 1
En nog een paar
Is dan het feest klaar?
Eerst eten we taart
Héél veel taart
Chocoladetaart, zandtaart, moddertaart
Oude taart, vieze taart
Met een taart in bad
Gatsiedarrie, taart nat!
Wat een leuk feest
Want ik ben nog nooit zo vies geweest.
Katiuscia’s voorstellingen zijn lief, verrassend en vooral muzikaal ingekleurd door haar prachtige zangstem. Dit alles in een bont, fantasierijk decortje!
Lunch: 13.00 – 13.45 uur, voorstelling 14.00 – 14.45 uur.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
6 Nieuwe familiefilms bij Pathé
Buiten is het koud, maar bij Pathé zit je lekker warm. Geniet in de bios van de nieuwste familiefilms!
Sam & Julia 3-7 jaar
In de voorstelling Sam & Julia ga je mee op avontuur met de twee nieuwsgierigste muizen van het land!
Orkest Phion & Percossa 6+
Voorjaarsvakantie tip! Orkest Phion en slagwerkgroep Perscossa laten je dromen! Met instrumententuin na.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!
De leukste carnavalsoptochten in en om Zwolle
Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten in en om Zwolle!
Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle
Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!