
Het Sprookjesfestival
Het Sprookjesfestival in de kerstvakantie! Ontdek hier de voorstellingen voor de kids!
Het Sprookjesfestival in de kerstvakantie!
Beleef een magische kerstvakantie in het theater
Deze kerstvakantie kun je bij Zwolse theaters genieten van magische voorstellingen. Tijdens het Sprookjesfestival op vrijdag 29 en zaterdag 30 december kun je samen met de hele familie meedoen aan allerlei leuke activiteiten en workshops. Vanaf 10.00 uur is ook de KidsFoyé geopend voor verschillende knutselactiviteiten. Schouwburg Odeon is het festivalhart van het Sprookjesfestival.
Verzamel alle moed en ga op avontuur!
Komen jullie ook? Ontdek alle voorstellingen via de roze website button en reserveer!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


Open Dag C.I.C.K.
Zaterdag 30 augustus is de open dag van de C.I.C.K. Musicalschool en de Zwolse Muziekschool.
Bloemencorso in Vollenhove
Kom naar de kleurrijkste dag van het jaar! | Bloemencorso Vollenhove
van Zwolse bodem
Beleef betoverende voorstellingen van Zwolse bodem bij de Zwolse theaters. Ontdek hier het programma.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Neerploffen en genieten met kids
Restaurant De Eendracht in Zwolle is zo’n plek waar je binnenstapt en meteen denkt: ja, hier gaan we lekker neerploffen. Of je nu binnenkomt voor een snelle koffie, een uitgebreide lunch, of een heerlijk diner – het voelt hier alsof je bij vrienden in de huiskamer aanschuift, maar dan zonder dat je zelf de afwas hoeft te doen. Wat wil je nog meer?
12x De leukste bos- en natuurwandelingen voor de kids
Donkere bospaden stimuleren de fantasie, er zijn genoeg bomen om in te klimmen en er zijn altijd wel takken, dennenappels en andere voorwerpen voorhanden om te gebruiken bij spelletjes en fantasietjes. Check hier onze 12x favorieten!
Een frisse start? Dit zijn onze back to school tips!
Na een aantal heerlijke vrije weken gaat het nieuwe schooljaar toch echt van start... Met deze leuke clubjes en evenementen begin jij het jaar in ieder geval goed! Pak maar vast je agenda, hier komen de tips!