Kindermiddag
Kindermiddag 'Wat leeft er in de Reest'
Kindermiddag ‘Wat leeft er in de Reest’
Onder begeleiding van onze speciale kinderteamgidsen èn onze kriebelbeestjes-expert, kun je mee gaan speuren naar zwemmende, kruipende en schaatsende waterdiertjes. Nabij ons bezoekerscentrum De Wheem ga je gewapend met netjes, loepjes en emmertjes op zoek naar de waterminnende kriebelbeestjes. Bij de mooie poel achter de Wheem ga je onderzoeken welke diertjes daar leven. Uiteraard pauzeren we met lekkere limonade en een koekje.
Data
Wij zouden graag deze kindermiddag organiseren op 25 mei 2022. Kinderen tussen de zes en twaalf jaar zijn van harte welkom. Aanmelden is noodzakelijk om de groepsgrootte te beperken.
Kosten
De kosten zijn € 2,50 per kind. Dat is inclusief een bekertje limonade of chocolademelk. Tip: trek stevige schoenen aan en kleren die vies mogen worden.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bezoekerscentrum De Wheem
Oud Avereest 22
7707 PN Balkbrug
Openingstijden
25 mei 2022, 14:30 - 16:30Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!
Herfst! 19x leuke dingen om te doen.
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
14x herfstknutselen met herfstschatten
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.