Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kindermiddag ‘Red de Egel’

Kindermiddag 'Red de Egel'

Deze middag gaan we het hebben over de egel. Dit stekelige diertje dat dat zich graag schuil houdt onder bladeren, een winterslaap houdt en zich op kan rollen tot een bolletje. Dit zijn zomaar een paar weetjes over de egel maar deze middag delen we er graag meer met je. Wat heel speciaal is deze middag is dat we iemand van de egel-opvang hebben uitgenodigd en zij een egel mee neemt. Ook gaan we een egeltje timmeren en staan er nog wat spelletjes op het programma.

Data
Wij zouden graag deze kindermiddag organiseren op 30 maart 2022. Kinderen tussen de zes en twaalf jaar zijn van harte welkom. Aanmelden is noodzakelijk om de groepsgrootte te beperken. Ouders kunnen hun kinderen brengen om 14.30 uur en ophalen om 16.30 uur.

Kosten
De kosten zijn € 2,50 per kind. Dat is inclusief een bekertje limonade of chocolademelk. Tip: trek stevige schoenen aan en kleren die vies mogen worden.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Bezoekerscentrum De Wheem

Oud Avereest 22

7707 PN Balkbrug

Openingstijden 30 maart 2022, 14:30 - 16:30
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfst! 19x leuke dingen om te doen.

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!

Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen

Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!

7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!

7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!

14x herfstknutselen met herfstschatten

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!