Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kindermiddag ‘Red de Egel’

Kindermiddag 'Red de Egel'

Deze middag gaan we het hebben over de egel. Dit stekelige diertje dat dat zich graag schuil houdt onder bladeren, een winterslaap houdt en zich op kan rollen tot een bolletje. Dit zijn zomaar een paar weetjes over de egel maar deze middag delen we er graag meer met je. Wat heel speciaal is deze middag is dat we iemand van de egel-opvang hebben uitgenodigd en zij een egel mee neemt. Ook gaan we een egeltje timmeren en staan er nog wat spelletjes op het programma.

Data
Wij zouden graag deze kindermiddag organiseren op 30 maart 2022. Kinderen tussen de zes en twaalf jaar zijn van harte welkom. Aanmelden is noodzakelijk om de groepsgrootte te beperken. Ouders kunnen hun kinderen brengen om 14.30 uur en ophalen om 16.30 uur.

Kosten
De kosten zijn € 2,50 per kind. Dat is inclusief een bekertje limonade of chocolademelk. Tip: trek stevige schoenen aan en kleren die vies mogen worden.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Bezoekerscentrum De Wheem

Oud Avereest 22

7707 PN Balkbrug

Openingstijden 30 maart 2022, 14:30 - 16:30
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Kinderen kunnen zóveel leuke dingen doen in het Zuiderzeemuseum, dat een dag eigenlijk te kort is!

Supervoordelig met het OV

Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein

De nieuwste familiefilms bij Pathe

Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!

Koningsdag Park Eekhout

Oranjepret bij Park Eekhout! Een Koningsdag vol kinderactiviteiten en gezelligheid!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hoe word ik RIJK op Koningsdag?

27 april is het Koningsdag! Lees onze 12 favorieten hoe de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

17x oranje traktaties voor Koningsdag

Met deze 17 oranje recepten voor Koningsdag maak je er een extra feestelijke dag van. En hoe leuk om samen met je kinderen in de keuken te staan en zelf deze oranje lekkernijen te maken! Vier een gezellig en smakelijk oranjefeestje met je gezin!

Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag

Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag 2026! Wij hebben de leukste tips en adresjes voor je verzameld in en om Zwolle.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief