Schaapjes gaan naar buiten
De staldeuren van de Vreugdehoeve gaan open! De schapen gaan naar buiten!
Aankomende zaterdag gaan de staldeuren van de Vreugdehoeve open en gaan de schapen weer naar buiten!
Komen jullie ook kijken? Om 11.30 uur gaan de deuren open.
Daarna kunnen de kids heerlijk spelen in de speelweide en voor ons ouders is het terras open!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
De Vreugdehoeve
Zalkerveerweg 20
8042 PL Zwolle
Openingstijden
Za 13 april 11.30 uurPrijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Meivakantie bij het Zuiderzeemuseum
Laat je in het Zuiderzeemuseum verrassen door alles wat Tussen Kunst & Kidz te bieden heeft!
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!
Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum
Meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het GevangenismuseumBlogs & inspiratie
Alle blogs
14x De leukste terrassen voor ouders & kids
Regelmatig krijg ik van vrienden en bekenden de vraag: wat zijn nou de adresjes waar wij relaxed op terras kunnen zitten terwijl de kids zich vermaken in een speeltuin! Goede vraag én natuurlijk precies waar Kidsproof voor staat! Daarom mijn 14x favoriete adresjes waar je lekker kunt terrassen én spelen!
De leukste kinderboerderijen op een rij in en rondom Zwolle.
Ontdek de betoverende wereld van kinderboerderijen in Zwolle! Van ezels tot lieve kleine geitjes, konijntjes en biggetjes....en naast al die lieve dieren, kan je er vaak ook heerlijk spelen! Daarom de leukste kinderboerderijen op een rij!
Top 10x de lekkerste ijssalons rondom Zwolle
Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit. Uiteraard allemaal in en om Zwolle!