Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Smaak van Zwolle

De Smaak van Zwolle in Park de Wezenlanden!

De leukste markt van Zwolle met producenten en leveranciers van streekproducten, gevestigd in een straal van circa dertig kilometer rond Zwolle. 

De markt is gratis toegankelijke en je kunt proeven wat Zwolle e.o allemaal te bieden heeft zoals kaas, bier, wijn, worst, groente, fruit, zoetwaren, mosterd, vlees en vleeswaren, vruchtensappen, paling, zoete en hartige lekkernijen en brood. De meeste producten zijn ook te koop.

 Verder staan er een aantal kramen met cadeauartikelen als ook organisaties.

Studenten van Landstede en leden van Natuurmonumenten verzorgen allerlei doe- en speelactiviteiten voor de allerkleinsten. Kortom een heerlijke markt met voor elk wat wils!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Smaak van Zwolle

Openingstijden Zondag 14 april vanaf 11 uur
Tegenover Paviljoen de Wezenlanden.
Prijs Gratis

Meer inspiratie

Nationale 112 dag Vaassen

112 Event Vaassen | Een dag vol actie, beleving en hulpverlening

Molecaten Ruiterdag

(Paarden)Liefhebbers kom met de kids naar Molecaten Ruiterdag in Hattem met Hobbyhorse wedstrijd.

Zwolse Bodem | Flat 6+ Reprise

Flat is een hedendaags muzikaal sprookje over hoe eenzaamheid kan veranderen.

Zwolse Bodem | Werktuig het Hoorspel 8+

Favoriet! Mysterieuze, speelse verteltheatervoorstelling over vriendschap, fantasie, nieuwsgierigheid!

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x De leukste bos- en natuurwandelingen voor de kids

Donkere bospaden stimuleren de fantasie, er zijn genoeg bomen om in te klimmen en er zijn altijd wel takken, dennenappels en andere voorwerpen voorhanden om te gebruiken bij spelletjes en fantasietjes. Check hier onze 12x favorieten!

Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!

Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!

Paardenliefhebbers, Molecaten ruiterdag.

Landgoed Molecaten in Hattem is op zaterdag 26 september 2026 het prachtige decor van de jaarlijkse Molecaten Ruiterdag en met heel veel leuke kidsproof activiteiten voor de kids. Met Hobbyhorsing. Lees verder voor alle info.

13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!