Kinderrondleiding
Als ridder of jonkvrouw het kasteel Cannenburch ontdekken? Dat kan in de kinderrondleiding!
Van april t/m oktober 2019 krijgen 15 kinderen met hun (groot)ouders twee keer per maand de kans om onder begeleiding van een gids de geheime gangen, trappen en vertrekken van kasteel Cannenburch te ontdekken.
Jullie worden ontvangen in de gewelvenkelder van het kasteel. Daar mogen de kinderen zich verkleden als ridder of jonkvrouw en ga je via geheime trapjes naar de zolders van het kasteel.
Reserveren? Klik op de roze website button!
Geschikt voor kinderen van 6 t/m 11 jaar.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Kasteel Cannenburch
Maarten van Rossumplein 4
8171 EB Vaassen
Openingstijden
april t/m oktober, elke 2de woensdag en 3de vrijdag van de maand van 14.30-15.30 uur.Prijs
Kosten € 8,25 voor kinderen inclusief kastelenpaspoort en kasteelbezoek€ 12,50 voor volwassenen inclusief kasteelbezoek.
Donateurs en Museumkaarthouders betalen € 3,00 per persoon op vertoon van geldige pas.
Toon op kaart
Meer inspiratie
Supervoordelig met het OV
Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein
De nieuwste familiefilms bij Pathe
Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!
Koningsdag Park Eekhout
Oranjepret bij Park Eekhout! Een Koningsdag vol kinderactiviteiten en gezelligheid!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hoe word ik RIJK op Koningsdag?
27 april is het Koningsdag! Lees onze 12 favorieten hoe de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen!
Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag
Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag 2026! Wij hebben de leukste tips en adresjes voor je verzameld in en om Zwolle.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!