Leuke ponykamp!
Het leukste ponykamp vind je in Balkbrug!
Houd je van gezelligheid en leuke dingen doen? Wil je graag leren ponyrijden of kun je misschien al goed rijden? Dan ben je op Klein Oever aan het juiste adres!
Ze organiseren al bijna 50 jaar tijdens de schoolvakanties (behalve de kerstvakantie) ponykampen. Je leert bij hun (nog beter) ponyrijden, gaat mooie buitenritten maken, heerlijk eten, slapen in een huifkar of de boerderij en heel veel vriendjes en vriendinnetjes maken.
Tijdens het ponykamp heb je de vrijheid te kiezen uit de vele mogelijkheden die er zijn op Klein Oever. Wel moeten wij je waarschuwen… Ben je een keer bij hun geweest, dan wil je vaker komen!
Meer informatie? Klik op de roze website button!
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 5 Slee & Schaats plekjes in en om Zwolle
Zin om met je kinderen te sleeen of te schaatsen op natuurijs? De sleehellingen en natuur ijsbanen in en om Zwolle op een rij!
10x spelletjes met en in de sneeuw!
Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!