
Zwem vertier!
Ontspanning en vertier bij zwembad de Kragge in Zwartsluis!
Voor kinderen is zwembad De Kragge een eldorado. Zij kunnen zich helemaal uitleven in ons water. Speciaal voor de kids ligt op woensdagmiddag, vrijdagmiddag en zaterdag supertof speelmateriaal in het water zoals surfplankjes, met lucht gevulde banden, vlotten, duikringen en een loopmat.
Verder organiseren ze tussen september en juli één keer per zes weken een evenementenmiddag. Tijdens zo’n middag toveren we het hele zwembad om, rondom een bepaald thema. Denk bijvoorbeeld aan carnaval, Halloween of jungle.
Komen jullie ook zwemmen? Welkom! Klik op de roze website button voor meer informatie!
Meer inspiratie


Waterspeel-doeplaats Heino
Waterspeel- en doeplaats Aver in Heino
Tussen Kunst & Kidz week bij het Zuiderzeemuseum
In de meivakantie organiseert het museum de Tussen Kunst & Kidz week voor kinderen én hun families!
Trampolinepark FunZone
Jump, Jump, Jump, ontdek de wereld van trampolinespringen bij Funzone in Zwolle.Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
14x tips voor in de Meivakantie! Wat gaan jullie doen?
Heb jij al plannen voor de meivakantie? Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!