Openluchtzwembad Gerner
Heerlijk zwemmen in openluchtzwembad Gerner in Dalfsen!
Met mooi weer kan je hier heerlijk buiten zwemmen. Op loopafstand van Buitenplaats Gerner bevindt zich het openluchtbad van de gemeente Dalfsen. Het zwembad heeft twee grote baden met glijbaan en duikplank en een peuterbad. Ook is er een zonneweide en een kiosk waar (koude) lekkernijen gekocht kunnen worden.
Of je nu baantjes wilt zwemmen, gewoon plezier hebben met de kinderen of heerlijk wilt afkoelen, je bent hier van harte welkom!
Klik voor de openingstijden op de roze website button!
Openluchtbad Gerner
Haersolteweg 14
7722 SE Dalfsen
Prijs
Kinderen tot en met 3 jaar gratis.Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!
Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!
Wandelen in bos en heide!
Heerlijk wandelen met de kids door het heuvelachtige bos, op de heide en over het vlonderpad!
Bos & Boomgaard
Een afwisselende wandeling op landgoed De Horte in Dalfsen. Van een boomgaard tot uitzichttoren.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasintocht 2026 in en om Zwolle
Hij komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!
14x herfstknutselen met herfstschatten
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Sint Maarten, het lichtjesfeest!
Dat kinderen op 11 november massaal in Zwolle de straat op gaan om te zingen voor wat lekkers, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is nu het verhaal achter dit lichtjesfeest?