
Subtropisch zwembad Wezep
Heerlijk vertoeven met het gezin in een modern subtropisch zwembad met veel speel- en zwemplezier!
De watertemperatuur ligt er constant rond de dertig graden en vanwege de hoogteverschillen is het er heerlijk om te zwemmen of op het dooie gemak rond te drijven. Het bad is voorzien van massagestralen en mondt uit in een ontspannend bubbelbad. Als je kids liever snelheid verkiezen, kunnen zijn zelf zich overgeven en mee laten voeren door de supersnelle stroomversnelling. Voor even een frisse neus kan je naar buiten zwemmen met bubbelbank.
Van glijbaan, peuterbad tot een heerlijke waterspeeltuin met mooi weer. Hier kan je een hele dag vertoeven met het gezin!
Nieuwsgierig naar het zwembad? Klik op de “roze” button!
Tip! Zij geven hier ook zwemlessen!
Subtropisch zwembad de Veldkamp
Oude Keizersweg 2
8091 BR Wezep
Openingstijden
Zie website zwembad!Toon op kaart
Meer inspiratie


Oudhollandse kermis!
Kom zwieren en zwaaien in het Zuiderzeedorp in Enkhuizen deze herfstvakantie!
Dinoland in het donker is weer terug!
Deze herfstvakantie komt een verhaal tot leven in Dinoland Zwolle. Ontdek hier alle info.
Theatervoorstelling Jeugdstorm (9+)
Premiere familievoorstelling Jeugdstorm (9+) begint als een feelgood avontuur over een vrolijk zomerkamp.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Paardenliefhebbers, Molecaten ruiterdag.
Landgoed Molecaten in Hattem is op zaterdag 18 oktober 2025 het prachtige decor van de jaarlijkse Molecaten Ruiterdag en met heel veel leuke kidsproof activiteiten voor de kids. Met Hobbyhorsing. Lees verder voor alle info.
TIP! De leukste Herfstvakantieuitjes
Ben jij even blij dat je in of rondom Zwolle woont! Want er is zo veel te doen in en rond de stad deze herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker naar buiten op de boerderij! Vervelen is geen optie!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!