De Linde Hasselt
Vergeet niet te genieten! Een Grandcafe en cadeauwinkel met eigen gemaakte producten!
De Linde in Hasselt is een uniek pareltje en een initiatief van de JP van den Bent stichting. Een plek waar cliënten medewerkers zijn. Waar begeleiders ondersteunen om dromen, wensen en idealen te verwezenlijken. Waar je kunt genieten van sfeer, betrokkenheid, handwerk, kwaliteit en diversiteit.
Zij worden in hun werkzaamheden ondersteund door begeleiders van de JP van den Bent. Gemotiveerd, met zorg en aandacht voor jou als gast, heten zij jou samen met de kids kids van harte welkom! Een warme plek voor wat lekkers!
De Linde
Kalkovenwegje 1
8061 CZ Hasselt
Openingstijden
Dinsdag 10:00 - 17:00 uurWoensdag 10:00 - 17:00 uur
Donderdag 10:00 - 17:00 uur
Vrijdag 10:00 - 22:00 uur
Zaterdag 11:30 - 19:30 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs
Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op lekker klimmen en glijden, oftewel: eindeloos spelen? Bij koud of guur weer zijn binnenspeeltuinen daarvoor natuurlijk echt een uitkomst. Daarom hebben wij voor jou alle speelparadijzen in Zwolle en omgeving op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen. Ideaal toch? Klauter en spring erop los in deze toffe binnenspeeltuinen!
Sinterklaasintocht 2025 in en om Zwolle
Hij komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!
Herfst! 19x leuke dingen om te doen.
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!