Prentenboek(en)yoga Rinus
Prentenboek(en)yoga Rinus bij de Stadkamer in Zwolle. Doen jullie ook mee?
Prentenboek(en)yoga |Rinus
Opa neushoorn past op zijn kleinzoon Rinus, maar ligt de hele dag te rusten en te lanterfanten. Vroeger was opa heel sterk, hij kon wel honderd boomstammen tegelijk optillen, maar nu is hij oud. Als opa een tukje ligt te doen, gaat Rinus ervandoor: hij kan eindelijk lekker wild doen en rent, maakt salto’s en… valt in het water! Als opa wakker wordt en ziet dat Rinus weg is, rent hij sneller dan de wind en laat hij zijn kracht zien.
Wilma Dahles van Yoga Enzo Zwolle laat een boek tot leven komen. Doe mee en ontdek wat je allemaal kunt doen met een boek: luisteren, kijken, zingen, muziek maken en bewegen!
Yoga Enzo Zwolle
Wilma Dahles heeft ruime ervaring in de kinderopvang als pedagogisch medewerker en is gespecialiseerd in het geven van muzieklessen. Naast dat zij op de groep staat, geeft ze ook lessen en workshops voor peuters. Haar workshops bestaan uit muziek, yoga, bewegen en expressie.
Voor kinderen van 2 t/m 5 jaar.
Beleef een prentenboek van je kruin tot en met je kleinste teentje en ontdek hoe je een boek samen met je kind kunt beleven!
Data:
- zaterdag 25 januari 2025
- donderdag 30 januari 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Stadkamer Centrum
Openingstijden
zaterdag 25 januari 2025 10:30 - 11:15Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x spelletjes met en in de sneeuw!
Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!
Top 5 Slee & Schaats plekjes in en om Zwolle
Zin om met je kinderen te sleeen of te schaatsen op natuurijs? De sleehellingen en natuur ijsbanen in en om Zwolle op een rij!
IJsbellen maken | Een winters kunstwerk van bellen
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.