Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje in de gevangenis

Een misdadig leuk kinderfeestje vieren? Dat kan bij het Gevangenismuseum in Veenhuizen.

Kinderfeestje

Wist je dat je ook je verjaardag in het Gevangenismuseum kan vieren? Bij ons heb je een mooiend en misdadig leuk kinderfeestje! Nodig je vrienden en vriendinnen uit om op avontuur te gaan in Veenhuizen en volg het spannende spoor van de Vloek van Veenhuizen.

In het Gevangenismuseum wordt een eeuwenoud verhaal verteld. Het verhaal van Gaius, die smoorverliefd is op Marieke. Maar… Gaius is vervloekt en voor eeuwig opgesloten in een verborgen cel. Alhoewel, voor eeuwig…? Je maakt een reis door de tijd en leert in iedere tijdsperiode één van de vrienden van Gaius kennen. Gaandeweg ontdek je de spreuk die de vloek opheft. Lukt het jullie om Gaius te bevrijden?

Breid je feestje uit

Wil je meer dan alleen de Vloek van Veenhuizen oplossen? Je kunt je kinderfeestje uitbreiden met verschillende opties:
-Een bezoek aan een echte strafgevangenis
-Een rondrit door Veenhuizen in de Boevenbus
-Lekker eten in ons restaurant met een kinderfeestmenu

Benieuwd naar de mogelijkheden? Kijk dan snel via de roze website button de mogelijkheden.

Nationaal Gevangenismuseum

Oude Gracht 1

9341 AA Veenhuizen

Openingstijden In overleg
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Nationaal Gevangenismuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderfeestje bij Roos op de thee

Een lekker zoet kinderfeestje! Maak samen je eigen taartjes of cupcakes bij Roos op de thee in Kampen

Kinderfeestje Karten

De nieuwe Max verstappen? Vier je kinderfeestje op het circuit in Zwolle.

Een springend kinderfeestje

Een springend feestje! Keep calm en party on bij trampolinepark FunZone!

Klimfeestjes Yosemite

Klimmen en klauteren, welk kind houdt daar niet van? Uitdagende klimfeestjes bij Yosemite!

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Spannend veilen en varen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.

14x herfstknutselen met herfstschatten

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Herfst, herfst wat heb je te koop? Zoek de herfst Big-5

Stiekem willen we de kachel weer aan. Maar eigenlijk is de herfst het perfecte seizoen om lekker naar buiten te gaan! Het is niet te warm en nog niet te koud en er is van alles te vinden en zien. Vind jij de big five van de herfst?

Herfst! 19x leuke dingen om te doen.

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief