Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Oudhollandse kermis!

Kom zwieren en zwaaien in het Zuiderzeedorp in Enkhuizen deze herfstvakantie!

Van zaterdag 18 t/m zondag 26 oktober staat een Oudhollandse kermis opgesteld in ’t Zuiderzeedorp.

Tijdens deze feestelijke week genieten kinderen, ouders en grootouders van de verschillende, gratis kermisattracties uit de jaren twintig.

Bezoek daarnaast ook de poppenkastvoorstelling met Jan Klaassen en Katrijn en het spelletjescafé. Kortom, het perfecte dagje weg in de herfstvakantie!

De kermisattracties zijn voor alle museumbezoekers gratis toegankelijk. Boek nu je tickets online! Op 18 en 25 oktober ook in de avond open van 18.00 tot 21.00

Klik voor meer info en tickets op de roze websitebutton.

Zuiderzeemuseum

Openingstijden Zaterdag 18 t/m 26 oktober 10.00 tot 17.00. Op 18 enn 25 oktober ook van 18.00 tot 21.00
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zuiderzeemuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Kabouterpad Weerribben

Zoek de kaboutersporen op het kabouterpad in de Weerribben!

Pompoenerie Wezep | Giant Pumpkins

Pompoenen, van gigantische pompoenen tot lekkere eetbare pompoenen bij Pompoenerie in Wezep.

Telekids Musicalschool Zwolle

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Zwolle
Nieuw

Het tofste boerderijuitje van Nederland!

Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.

Herfst, herfst wat heb je te koop? Zoek de herfst Big-5

Stiekem willen we de kachel weer aan. Maar eigenlijk is de herfst het perfecte seizoen om lekker naar buiten te gaan! Het is niet te warm en nog niet te koud en er is van alles te vinden en zien. Vind jij de big five van de herfst?

12x De leukste bos- en natuurwandelingen voor de kids

Donkere bospaden stimuleren de fantasie, er zijn genoeg bomen om in te klimmen en er zijn altijd wel takken, dennenappels en andere voorwerpen voorhanden om te gebruiken bij spelletjes en fantasietjes. Check hier onze 12x favorieten!

Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!

Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief