Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mama Vita

Een netwerk speciaal voor moeders van een kind met autisme.

Een kind opvoeden met autisme vraagt veel. Mama Vita is een ontmoetingsplek voor moeders van een kind met autisme die aan het onderzoeken zijn hoe zij hun kind(eren) zo goed mogelijk kunnen begeleiden bij hun ontwikkeling.

Mama Vita brengt moeders bij elkaar en biedt ondersteuning middels diverse activiteiten, bijeenkomsten en (kennis)programma’s.

Benieuwd? Voor meer informatie klik je op de websitebutton.

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Mama Vita

Elzenhof 6

1965 LJ Heemskerk

Mail direct

Mail direct naar Mama Vita

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Zwolle

Toegankelijke inspiratie

Zomerpaleis Het Loo

Een zomer vol toegankelijke voorstellingen en rondleidingen bij Paleis Het Loo in Apeldoorn!

Toegankelijke events in september

In september staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Vakantie waar zorg even lichter voelt

In de aangepaste verblijven van Ronald McDonald Huis Nederland kun je veel zorgen én spullen thuislaten!

Toegankelijke events in augustus

In augustus staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.

12x fijne tips en kidsproof pareltjes in Ommen

Op een steenworp van Zwolle ligt het mooi gelegen, in de Vechtdalstreek, Hanzestad Ommen. Verscholen in de bossen en aan de Vecht. Met prachtige natuur pareltjes en lekkere ijsjes. Ontdek Ommen mee! Dit zijn onze 12x favoriete hotspots met de kids!

Regen? 40 dingen om thuis te doen met kinderen

Wat te doen met de kinderen als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle regendagen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?

5x prachtige pluktuinen in Zwolle Fruit & bloemen

Pluktuinen zijn razend populair! Niets leukers ook dan zelf je bloemen uitzoeken en plukken. Vanaf mei, juni & juli staan er weer een hele hoop bloemen in bloei. Bewonder de bijzondere exemplaren bij deze locaties en pluk een prachtig boeketje voor thuis!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!