Paardrijden bij SPGIJ
Aangepast paardrijden is een leuke, sportieve en therapeutische bezigheid voor mensen met een handicap!
Stichting Paardrijden Gehandicapten IJsselmuiden heeft een eigen manege en verzorgt dagelijks aangepast paardrijden, aangepast mennen, huifbedrijden en dagbesteding voor mensen met een verstandelijke, lichamelijke, visuele of meervoudige beperking.
Het aangepast paardrijden voor deze ruiters heeft een geweldige werking. Het is goed voor de conditie, sociale contacten, gevoel voor eigenwaarde en het ontdekken wat de ruiter allemaal kan. Bij de lessen is aangepast materiaal beschikbaar en is goede begeleiding aanwezig.
Daarnaast bieden ze voor mensen die niet zelfstandig op een paard kunnen zitten huifbedrijden aan. Een huifbed is heel simpel gezegd een kar waar een bed boven op ligt. Onder het bed lopen twee paarden, hun cadans en de afgegeven warmte masseren het lichaam en leiden tot een grote mate van ontspanning.
Meer info en de lestijden vind je via de roze websitebutton!
Check de kinderfeestjes in de regio op deze speciale pagina.
SPGIJ (Stichting Paardrijden Gehandicapten IJsselmuiden)
Oosterholtseweg 11B
8271 PS IJsselmuiden
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Geschikt voor
Lijstjes voor Zwolle
Toegankelijke inspiratie
Toegankelijke events in oktober
In oktober staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Verzetsmuseum Junior
Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden
Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum
In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een frisse start? Dit zijn onze back to school tips!
Na een aantal heerlijke vrije weken gaat het nieuwe schooljaar toch echt van start... Met deze leuke clubjes en evenementen begin jij het jaar in ieder geval goed! Pak maar vast je agenda, hier komen de tips!
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!
13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.