De Proefkeuken en de WC van tijd 8+
Een energieke en hilarische voorstelling voor nieuwsgierige kinderen en hun (groot)ouders
Na het succes van De Proefkeuken Theatershow zijn Pieter Hulst en Willem Voogd terug met een nieuw, nóg gekker avontuur.
Oh nee! De Proefkeuken dreigt te verdwijnen. Op zoek naar een briljante oplossing reizen Pieter en Willem door de tijd en belanden ze bij de Romeinen. Daar ontstaat een drolkomisch avontuur vol schijtlollige humor en retegoeie grappen.
Een energieke en hilarische voorstelling voor nieuwsgierige kinderen en hun (groot)ouders. Maar lukt het ze om De Proefkeuken op tijd te redden?
De Proefkeuken en de WC van tijd wordt gemaakt in samenwerking met de VPRO en is gebaseerd op het gelijknamige tv-programma De Proefkeuken.
Tickets via de roze website button
Data:
- vrijdag 2 oktober 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Theater De Tamboer
Hoofdstraat 17
7902 EA Hoogeveen
Openingstijden
vr 02 oktober 2026 om 19.00 uurPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Pluktuin & Maisdoolhof | De Dolle Deel
Zomertip! Van pluktuin, maisdoolhof tot een heerlijke plek voor het gezin! Dolle boel op de Dolle Deel!
Pathé Kids Festival
Eén minuut gratis shoppen in de speelgoedwinkel? Je maakt er kans op na je bioscoopbezoek deze zomer!
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x Heerlijk koel spelen en beleven in de zomer rondom Zwolle!
Met deze warme zomer voor de boeg hebben wij 7 fijne plekken opgezocht waar je deze zomer lekker kan koel kan spelen, beleven en ontdekken! Check ze hieronder...en hebben wij er eentje gemist? Laat het ons het weten!
De leukste strandjes, plassen en waterspeeltuinen rondom Zwolle
Zand tussen je tenen & spetterpret! Zin in een dagje vakantiegevoel, zonder uren in de auto te zitten? Check dit! Rondom Zwolle vind je de mooiste strandjes, recreatieplassen en zwemmeren waar kinderen uren kunnen spelen, zwemmen en zandkastelen bouwen. Neem de picknickmand mee, smeer de kids goed in en geniet van een heerlijke zomerdag aan het water. Wij zetten onze favoriete Kidsproof-strandjes voor je op een rij!
5x prachtige pluktuinen in Zwolle Fruit & bloemen
Pluktuinen zijn razend populair! Niets leukers ook dan zelf je bloemen uitzoeken en plukken. Vanaf mei, juni & juli staan er weer een hele hoop bloemen in bloei. Bewonder de bijzondere exemplaren bij deze locaties en pluk een prachtig boeketje voor thuis!